خرید محصولات مراقبت پوست

درمان اگزما

هدف از درمان اگزما کاهش و جلوگیری از خارش است که می تواند منجر به عفونت شود.

درمان اگزما (درمان های خانگی)

برخی از کارهایی که می توانید در خانه انجام دهید ممکن است به کاهش شدت بیماری کمک کند.

مرطوب کننده ها

مرطوب کننده ها از آنجا که پوست شما خشک و دارای خارش است، پزشک لوسیون ها و کرم هایی را برای مرطوب نگه داشتن پوست توصیه می کنند.

آمبره چیست ؟ و چگونه انجام می شود ؟
ادامه

کرم ها و پمادها

 کرم ها و پمادها التهاب را تسکین می دهند و برای کمک به بهبود اگزما، مقدار آب پوست را افزایش می دهند. پوست خود را چند بار در روز با کرم ها و پماد ها ماساژ دهید تا کامل جذب شوند، مخصوصا درست بعد از استحمام یا دوش گرفتن. ژل های دارای نفت و روغن های معدنی ایده بسیار خوبی هستند زیرا یک مانع ضخیم رطوبت بر روی پوست شما ایجاد می کنند.

گلیسیرین

محصولات دارای گلیسیرین، اسید لاکتیک و اوره نیز می توانند کمک کنند زیرا به آبرسانی پوست و درمان اگزما کمک می کنند. هنگامی که پوست شما مرطوب است، بعد از استحمام، از این محصولات برای کمک به حفظ رطوبت پوست استفاده کنید.

کرم های هیدروکورتیزون و آنتی هیستامین ها 

محصولات بدون نسخه مانند کرم هیدروکورتیزون و آنتی هیستامین ها نیز می توانند کمک کنند. هیدروکورتیزون یک استروئید است که به حفظ قرمزی، خارش و تورم پوست کمک می کند. می توانید کرم ها و لوسیون ها را از فروشگاه خریداری کنید. اگر آنها کمکی به بهبود بیماری نکردند، پزشک ممکن است محصولاتی با فرمولاسیون قویتر را برای شما تجویز کند.

استفاده از هیدروکورتیزون، چهار تا هفت بار در روز به شرطی که باردار یا شیرده نباشید، مفید است. به یاد داشته باشید که آن را از چشم، و دستگاه تناسلی دور نگه دارید.

برخی از افراد واکنش شدیدی به هیدروکورتیزون نشان می دهند. اگر در تنفس یا بلع مشکل دارید از آن استفاده نکنید، یا اگر بعد از استفاده از آن روی پوستتان جوش مشاهده کردید، با 911 یا پزشک خود تماس بگیرید.

داروهای ضد حساسیت بدون نسخه ممکن است برای خارش پوست ناشی از اگزما خوب عمل نکنند. با اینکه آنتی هیستامین ها باعث خواب آلودگی می شوند ولی استفاده از آنها می تواند به شما کمک کند، بنابراین سعی کنید از آنها در شب و قبل از خواب استفاد کنید.

امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد شما میتوانید از فروشگاه نازی رخ بهترین و به صرفه ترین لوسیون ها و کرم های مرطوب کننده را برای درمان اگزما و یا مرطوب سازی پوست خود خریداری فرمایید.

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ