نمایش 1–30 از 73 نتیجه

خرید لوازم آرایش چشم

مهم‌ترین عضو تاثیر گذار صورت، چشم است. چشم ها نقش بسیار زیاد و مهمی در زیبایی افراد دارند. اینکه لوازم آرایشی بر زیبایی این عضو حساس می‌افزاید بر هیچ کس پوشیده نیست.
برای زیبایی چشم از لوازم آرایشی متفاوتی می‌توان استفاده نمود.

انواع سایه چشم:

سایه های چشم بر روی چشم های متفاوت، کارهای مختلفی را انجام می‌دهند. مثلا سایه های تیره می‌توانند پف چشم‌ را کمتر نمایش دهند. همچنین برای چشم های ریز از سایه‌ چشم روشن جهت برجسته نشان دادن آن استفاده می‌کنیم. سایه‌ها انواع متفاوتی دارند.

سایه چشم پودری: این سایه همانند نامی که دارد به شکل پودر است و یک گزینه عالی برای مبتدیان در آرایش چشم است.

سایه چشم مایع: این نوع سایه همانطور که از اسمش پیداست، شکل مایع دارد و برای افرادی که تایم کافی برای آرایش ندارند بخاطر راحتی در استفاده بسیار مناسب است.

سایه کرم: این نوع سایه بیشتر به عنوان زیرساز سایه چشم به کار می‌رود. ولی باید دقت کنید این نوع از سایه برای افرادی که پلک های افتاده یا پلک هایی با خطوط زیاد دارند اصلا مناسب نیست زیرا باعث بیشتر نشان دادن این خطوط و چروک می‌شود.

سایه چشم مدادی: این نوع سایه چشم نیاز به استفاده از براش خاصی ندارد و همانند مداد چشم براحتی قابل استفاده است.

خرید سایه چشم

انواع خط چشم:

خط چشم ها یکی دیگر از انواع محصولات آرایشی چشم است که استفاده صحیح از آن بسیار جذاب است. خط چشم‌ها به دو نوع خط چشم مدادی، خط چشم مایع تقسیم می‌شوند. استفاده از خط چشم‌ها علاوه بر افزودن گیرایی و جذابیت چشم، بر پرپشت نشان دادن مژه‌ها نیز کاربرد بسزایی دارد.

خرید خط چشم

انواع ریمل:

امروزه فراگیرترین نوع ریمل در بازار و مورد مصرف بانوان، ریمل مایع است ولی بد نیست بدانید که ریمل های دیگری نیز همچون ریمل های پودری و ریمل های کرمی در بازار وجود دارد. ریمل‌های پودری که یکی از موارد رایج در بین گریم بازیگران و هنرمندان است باید با مخلوط مقدار کمی آب مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده از ریمل های کرمی نیز باید حتما از براش های مخصوص این محصول آرایشی استفاده کنید تا نتیجه دلخواه را ببینید.

خرید ریمل چشم

فرمژه:

اگر از بلندی و پرپشتی مژه های خود رضایت دارید، پیشنهاد ما به شما تنها استفاده از یک فرمژه است. انواع متفاوت فرمژه را می‌توانید از فروشگاه نازی رخ تهیه کنید.

انواع مداد چشم:

مدادهای چشم نیز از دیگر ابزاری هستند که در زیبایی چشم نقش دارند. البته دقت کنید که این محصول آرایشی چون مستقیما با چشم در ارتباط است اولین نکته در خرید این است که از جای کاملا معتبر و یک برند مطمئن خریداری شود.

استفاده از لوازم آرایشی چشم تنها در صورتی مشکل ایجاد نمی‌کنند که از فروشگاه های معتبر و مورد اطمینان خریداری شود.

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نازی رخ، با سابقه طولانی و درخشان در پخش لوازم آرایش چشم چه به صورت تک و چه به صورت عمده معتبرترین مکانی است که شما می‌توانید، کالاهای مورد نیاز خود را سفارش دهید.

این فروشگاه با در نظر گرفتن و قرار دادن راحتی شما مشتریان گرامی در اولویت اول، سفارش محصولات خود را هم بر پایه حضوری و هم بر پایه فروش اینترنتی بنا کرده است.

در بخش فروش لوازم آرایش چشم این فروشگاه شما می‌توانید انواع لوازم آرایش مربوط به چشم همچون خط چشم، سایه چشم، ریمل چشم را سفارش دهید.

لوازم آرایشی نازی رخ