در حال نمایش 16 نتیجه

سایه ابرو اکوا تاشکو

۱۵,۰۰۰ تومان

خرید لوازم آرایش ابرو

لوازم آرایش ابرو یکی از اصلی ترین لوازم های آرایشی بهداشتی است که در دسته لوازم آرایشی قرار دارد و قابل استفاده برای بانوان و حتی اقایان است.

زیرا همانطور که میدانید ابرو یکی از مهم ترین بخش های صورت است و بسیار بر روی زیبایی صورت تاثیر گذار است. بنابراین با داشتن ابرو های مرتب و کادربندی شده، به زیبایی چهره خود بیفزایید.

فروشگاه اینترنتی نازیرخ بهترین لوازم آرایشی را در قالب معتبر ترین برند ها، با کیفیت ترین محصولات آرایشی ابرو را به شما عزیزان ارائه میدهد. شما میتوانید لوازم مورد نیاز خود را به راحتی در وبسایت نازیرخ سفارش داده و در کمترین زمان ممکن انهارا درب منزل دریافت کنید.

انواع مختلف لوازم آرایش ابرو

اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد به دنبال داشتن ابروهای مرتب هستید، میتوانید از انواع مختلفی از لوازم آرایشی ابرو استفاده کنید. امروزه محصولات بسیار متنوعی در بازار برای آرایش ابرو به فروش میرسد، که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره میکنیم.

صابون ابرو

صابون ابرو یکی از به صرفه ترین، مهم ترین و پرکاربرد ترین محصولات در دسته لوازم آرایشی برای ابرو است. در واقع صابون ابرو به واسطه برس مخصوص آن باعث حالت گیری ابرو به شکل دلخواه شما در نهایت باقی ماندن به همان حالت برای چند ساعت متوالی است.

ابعاد ظروف صابون ابرو کوچک است اما جالب است بدانید ممکن است 1 سال و حتی بیشتر تمام نشود.

صابون لیفت ابرو بلی

صابون لیفت ابرو بلی

ژل ابرو

ژل ابرو نیز مانند صابون ابرو سبب حالت گیری و تداوم حالت ابرو برای مدت طولانی است. هردو این محصولات هم برای استفاده های خانگی و روزمره بانوان و آقایان است،  همچنین در آرایشگاه ها برای آرایش ابرو بکار میرود.

ریمل ابرو

این محصول از لحاظ ظاهری مانند ریمل های مژه چشم است. اما مواد بکار رفته در متفاوت است. به دلیل رنگی بودن این محصول بیشتر برای پر رنگ کردن و پر کردن جاهای خالی ابرو استفاده میشود. همچنین این محصول حالت دهی کمی نیز دارد اما حالت دهی آن قابل مقایسه با صابون ابرو و ژل ابرو نیست.

خرید سایه ابرو و ژل

مداد ابرو

مداد ابرو نیز از دیگر محصولات آرایشی ابرو است که باعث رنگ دهی به کادر ابرو میشود. این محصول برای زمان هایی که داخل ابرو شما خالی است و یا میخواهید به آن حالت دلخواه خود را با رنگ کردن آن بدهید، کاربرد دارد.

مداد ابرو یکی از پرکاربرد ترین لوازم آرایشی برای خانم هاست و در سطح مداد چشم از لحاظ وسعت استفاده قرار دارد.

سایه ابرو

سایه ابرو نوع دیگری از لوازم پرکاربرد در دسته لوازم ابرو است. این محصول یک پالت رنگی با رنگ های سنگین نظیر مشکی و طیف های مختلفی از رنگ قهوه ای است، تا بتواند مناسب انواع رنگ های ابرو باشد.

سایه ابرو نیز مانند دیگر محصولات رنگی برای ابرو، میتواند نقص های ابرو را برطرف کند و یا مدل ابرو را با توجه به خواسته خودتان تغییر دهد.

خرید لوازم آرایشی

فروشگاه آرایشی نازی رخ