اولاپلکس چیست؟ مزایا و معایب اولاپلکس تراپی
زمان مطالعه: 7 دقیقه

یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از افراد جوامع مختلف با آن روبرو هستند آسیب‌های مختلفی است که به موی افراد وارد می‌شود و این مسئله دیگر محدود به بانوان نیست بلکه آقایان را نیز درگیر کرده است. حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که این آسیب‌ها ناشی از چه عواملی است که تا این حد بر روی سلامت موها موثر بوده و تبدیل به دغدغه‌ای مهم برای تمامی افراد جامعه شده‌اند.

 پاسخ این سوال کاملاً واضح است و ممکن است خود شما نیز حدس‌های زده باشید. همانطور که می‌دانید اکثر خانم‌ها حداقل یکبار در طول عمر خود درگیر عمل رنگ آمیزی مو و دکلره کردن به منظور زیبایی و ایجاد تغییری جذاب در چهره و موها، بوده‌اند. بله درست است یکی از مهم‌ترین عوامل آسیب زای مو رنگ کردن و دکلره کردن آن می‌باشد که در مواردی باعث خشکی شدید و شکنندگی آن می‌شود. از عوامل دیگر می‌توان به عدم تغذیه مناسب، آلودگی هوا، مشکلات عصبی، عدم مراقبت صحیح از مو، شستشو با مواد شوینده نامناسب و … اشاره کرد که باعث اختلال در ساختار مو و آسیب به آن می‌شوند.

امروزه برای درمان موهای آسیب دیده از عواملی که ذکر شد روش‌های مختلف و به روزی ابداع شده است و مشتریان بسیاری را نیز به خود جلب کرده‌اند. روش‌هایی نظیر کراتین تراپی، اوزون تراپی، ویتامینه مو، اولاپلکس تراپی و … از روش‌های نوینی است که امروزه در بسیاری از سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های تخصصی احیا و درمان مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. روش اولاپلکس تراپی یکی از روش‌هایی است که امروزه افرادی که به صورت حرفه‌ای و تخصصی در زمینه مراقبت و احیا مو فعالیت دارند، بسیار استفاده می‌کنند.

ما در این مقاله سعی داریم که این روش احیا و درمانی بسیار مهم و کاربردی برای مو را به طور کامل به شما معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از اطلاعات علمی و به روزی که از مطالعه این مقاله بدست می‌آورید، روش مناسب برای درمان موهای خود را در بین روش‌های متنوع انتخاب نمایید.

اولاپلکس چیست؟

یک ماده بسیار کاربردی در صنعت آرایشی و سلامت مو برای تجدید و بازسازی پیوندهای شکسته شده مو که در اثر حرارت سشوار، تماس با مواد شیمیایی نظیر رنگ مو و دکلره و اکسیدان و همچنین آسیب‌های مکانیکی مثل عدم شانه کشیدن صحیح و شکستگی موها ایجاد می‌شوند، طراحی و ساخته شده است. تمام فرآیند احیا و درمانی که در روش اولاپلکس تراپی صورت می‌گیرد به لطف یک مولکول واحد به نام بیس آمینو پروپیل دی گلیکول دیمالئات است که جزو مواد اصلی ترکیب سازنده اولاپلکس می‌باشد.

اولاپلکس چیست؟

اولاپلکس چیست؟

اولاپلکس چگونه کار می کند؟

Olaplex ماده‌ای است که طی یک فرآیند شش مرحله‌ای با یافتن پیوندهای هیدروژنی منفرد گوگردی و پیوند متقابل آنها برای تشکیل پیوندهای دی سولفید، باعث ایجاد پیوندهای جدید در تار موهای آسیب دیده می‌شود. اولاپلکس یک ماده درمانی و مراقبت از مو عالی برای استفاده در منوی خدمات سالن‌های زیبایی یا کلینیک‌های تخصصی مراقبت از مو بحساب می‌آید. اولاپلکس موهایی سالم‌تر، قوی‌تر و درخشان‌تر را برای طولانی مدت برای شما ایجاد می‌کند.

فیس براش چیست و طرز استفاده از فیس براش چگونه است؟
ادامه

اولاپلکس تراپی چیست؟

اولاپلکس تراپی یک راه حل کامل برای ترمیم، بازسازی و بازیابی پیوندهای شکسته شده مو می‌باشد. این روش درمان مو همانند دیگر روش‌های متداول در درمان و احیا مو، در سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های تخصصی مراقبت از پوست و مو توسط افراد متخصص و حرفه‌ای در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اولاپلکس تراپی روش و تکنیک بسیار کاربردی برای درمان موهای آسیب دیده از دکلره شدن مکرر و همچنین استفاده از رنگ مو و یا دیگر عوامل مخرب بافت مو می‌باشد.

 این روش علارقم اینکه در بسیاری از سالن‌های زیبایی و همچنین کلینیک‌های مراقبت از مو و پوست بکار می‌رود اما همچنان در بین مصرف کنندگان دارای تعاریف مبهمی است. اکثر افرادی که در زمینه کراتین تراپی، بوتاکس مو، پروتئین تراپی و دیگر روش‌های احیا و درمان مو فعالیت دارند با روش اولاپلکس تراپی نیز آشنایی کامل را دارند.

انواع اولاپلکس

ممکن است این سوال برای شما مطرح شده باشد که حال باتوجه به اینکه روش اولاپلکس تراپی برای احیا مو اینقدر کاربردی است، آیا دارای انواع مختلف مواد و یا تکنیک‌های اعمال بر روی موی مختلفی دارد؟ پاسخ این سوال منفی است چراکه اولاپلکس یک ماده شیمیایی درمانی واحد است اما ممکن است برندهای مختلف آن را با بسته‌بندی‌های متنوع به بازار عرضه ‌کنند در نتیجه پاسخ این سوال که آیا اولاپلکس دارای انواع مختلفی است؟ منفی می‌باشد.

انواع اولاپلکس

انواع اولاپلکس

مزایای اولاپلکس تراپی مو چیست؟

اولاپلکس محصولی است که همه‌ی مواد مغذی را که برای تقویت و بازسازی موهای قوی و زیبا موردنیاز است را، ارائه می دهد. این فرمول و روش انقلابی بر روی انواع موها با شرایط مختلف کار می کند و مناسب برای استفاده تمامی افراد با سنین محتلف است. از جمله مزایای این روش نسبت به روش‌های درمانی دیگر برای مو استفاده راحت و آسان و عدم نیاز به استفاده از سشوار و اتومو در هنگام اعمال آن بر روی تارهای مو است و از طرفی ویژگی منحصر به فردی که تکنیک اولاپلکس تراپی نسبت به تکنیک‌های درمانی دیگر دارد، خاصیت ایجاد پیوند مجدد تار موهای شکسته شده و آسیب دیده است. به طور کلی این روش درمانی با خاصیت فراوانی که برای موها دارد از طرفداران زیادی برخوردار است و اکثر سالن‌داران و آرایشگران از این محصول کاربردی برای مشتریان خود به منظور دستیابی به نتیجه بهتر استفاده می‌کنند.

معایب اولاپلکس تراپی مو چیست؟

همانند دیگر محصولات آرایشی و درمانی، اولاپلکس نیز علاوه بر داشتن مزایای بسیار دارای معایبی نیز هست که به آن‌ها اشاره می‌کنیم. با توجه به اینکه می‌توان از این ماده معجزه گر همراه با مواد رنگ مو همزمان استفاده کرد، مدت زمان رنگ پذیری مو با توجه به گزارش بعضی آرایشگران افزایش پیدا می‌کند و مسلماً مواد رنگ مو باید مدت زمان بیشتری بر روی موها باقی بماند که این مسئله ممکن است برای بعضی افراد ناراحت کننده باشد. از دیگر معایبی که برای اولاپلکس تراپی از نظر بعضی مصرف کنندگان این محصول ذکر شده، عدم ایجاد تغییر و تقویت مو پس از چندین مرحله استفاده است. بعضی دیگر از مصرف کنندگان این محصول نیز پس از استفاده هم زمان این محصول با رنگ مو احساس نارضایتی خود را جهت از دست رفتن شادابی و براقیت موهای خود نسبت به قبل از استفاده از این محصول را گزارش کرده‌اند.

اولاپلکس چیست؟

اولاپلکس چیست؟

طریقه انجام اولاپلکس تراپی

اولاپلکس تراپی یک درمان سه مرحله‌ای برای مو است که تولیدکنندگان این محصول موادی را که باید در هر مرحله مورد استفاده قرار بگیرند در بسته‌بندی‌های مختلف قرار می‌دهند و معمولاً بر روی آن‌ها شماره مرحله‌ای که باید مورد استفاده قرار گیرند، چاپ شده است. دو مرحله اول سیستم اولاپلکس تراپی منحصراً برای استفاده‌ی افراد حرفه‌ای و متخصص در این زمینه است و افراد مبتدی و غیر متخصص نمی‌توانند از آن به درستی استفاده کنند. در نتیجه پیشنهاد اکثر متخصصان این زمینه به افرادی که تمایل به استفاده از این محصول را دارند، مراجعه به سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های مراقبت از پوست و مو متخصص است تا بتوان بیشترین بهره را از استفاده از این محصول بدست آورد. مرحله سوم درمان اولاپلکس باتوجه به تجربه آرایشگران و متخصصان این زمینه، می‌توان در منزل استفاده کرد اما باید این نکته را در نظر داشت که قطعاً نتیجه حاصل از دو مرحله اول را نمی‌توان در منزل بدست آورد. به طور کلی پیشنهاد می‌شود برای اولاپلکس تراپی به افراد و مجموعه‌های متخصص در زمینه درمان و احیا مو مراجعه کنید.

رنگ موی یخی و مشکی، ترکیبی جذاب و خیره کننده
ادامه

کازمو پلکس چیست؟

کازمو پلکس محصولی ایرانی است که توسط شرکت و برندهای ایرانی در داخل کشور تولید می‌شود. این محصول نمونه مشابه اولاپلکس است و برای درمان و احیا موهای آسیب دیده حاصل از دکلره بیش از حد و رنگ آمیزی مو به کار می‌رود. این محصول همانند اولاپلکس قابلیت ترکیب با دیگر مواد آرایشی که بر روی مو اعمال می‌شوند را دارد و یکی از محصولات پرکاربرد در سالن‌های زیبایی به شمار می‌آید.

کازمو پلکس چیست؟

کازمو پلکس چیست؟

تفاوت اولاپلکس با کازمو پلکس چیست؟

اولاپلکس محصولی خارجی است و در خارج از کشور فرموله و تولید می‌شود اما کازمو پلکس محصولی کاملاً ایرانی و بومی است که مشابه محصول اولاپلکس تراپی عمل می‌کند. از این محصول برای اولاپلکس تراپی مو استفاده می‌شود و می‌توان این ادعا را درباره این محصول داشت که تفاوتی میان آن و اولاپلکس وارداتی وجود ندارد و تنها تفاوتی که بین این دو محصول وجود دارد مبدا تولید آن‌ها می‌باشد.

ما در فروشگاه آرایشی و بهداشتی نازی رخ با تجربه فعالیت چندین ساله در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین فروش عمده محصولات آرایشی و بهداشتی در تهران به شما پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از مشاوره‌های رایگان خرید عمده لوازم آرایشی و محصولات آرایشی اصل، اولین گام‌ ورود به بازار لوازم آرایشی بهداشتی اصفهان را بردارید، برای اطلاع بیشتر و تکمیل فرم مربوط به خرید عمده لوازم آرایشی اصل به صفحه خرید عمده لوازم آرایشی اصل در سایت نازی رخ مراجعه کنید.

امیدواریم که حداکثر استفاده ممکن از این مقاله آموزشی در زمینه آرایشی و بهداشتی را برده باشید، در صورت تمایل می‌توانید برای مشاهده محصولات آرایشی نظیر رنگ موی دنی وان و خرید پودر دکلره دنی وان، خرید اکسیدان دنی وان، خرید پایه سشوار ایستاده، پایه سشوار رومیزی، سشوار سالنی، قیچی کات و پیتاژ و دیگر محصولات سالنی و آرایشگاهی از شرایط فروش ویژه فروشگاه آرایشی نازی رخ استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید انواع ادکلن مردانه و ادکلن زنانه و همچنین اسپری بدن زنانه و اسپری بدن مردانه اصل را در سایت نازی رخ مشاهده، مقایسه و به صورت عمده خریداری کنید.

شامپو کراتینه چیست و چه تاثیرات و فوایدی بر موی سر دارد؟
ادامه

همچنین می‌توانید کاتالوگ رنگ موی دنی وان را با مراجعه به وب سایت نازی رخ مشاهده و به طور مستقیم به صورت فایل PDF دانلود و استفاده نمایید.

فروشگاه آرایشی نازی رخ، نمایندگی محصولات دنی وان و سالنی در مشهد

جمع بندی

اولاپلکس ماده‌ای شیمیایی است با فرمولاسیون خاص که به اصطلاح به معجزه گری برای احیا مو معروف است. این محصول بسیار کاربردی با استفاده از ترکیب ویژه‌ای که دارد تارهای شکسته شده مو را مجدد بازسازی کرده و آسیب‌های وارد شده به مو را که حاصل از دکلره شدن و رنگ شدگی مکرر است جبران می‌کند. باتوجه به اطلاعاتی که در این مقاله درباره اولاپلکس تراپی مطرح شد اکنون باید به طور کامل این روش درمانی و مراقبت از مو را شناخته و درباره‌ی استفاده از آن برای موهای خود و یا مشتریان سالن زیبایی خود تصمیم گیری نمایید.

خرید محصولات اولاپلکس تراپی

شما می‌توانید با مراجعه به سایت آرایشی نازی رخ محصولات مربوط به اولاپلکس تراپی را به صورت تخصصی مشاهده نمایید و پس از بررسی‌های لازم محصول موردنظر خود را به صورت آنلاین و غیرحضوری خریداری کنید و درب منزل یا محل کار خود از طریق پست تحویل بگیرید. همچنین باتوجه به اینکه سایت فروشگاه آرایشی نازی رخ امکان فروش عمده اولاپلکس تراپی را دارد اگر از این محصولات به صورت مداوم و در حجم بالا مصرف دارید می‌توانید به راحتی با تکمیل فرم مربوط به خرید عمده محصولات اولاپلکس تراپی، این محصولات را به صورت عمده، کلی و قیمت نمایندگی اولاپلکس تراپی تهیه نمایید.

سوالات متداول

  • فیلم استفاده از اولاپلکس را کجا می‌شود دید؟

می‌توانید برای مشاهده فیلم‌های مربوط به آموزش و چگونگی استفاده از اولاپلکس به سایت‌های نظیر آپارات، یوتیوپ و اینستاگرام مراجعه و فیلم مربوطه را مشاهده نمایید.

  • اولاپلکس چیست؟

یک ماده شیمیایی با فرمولاسیون استثنایی برای ترمیم تارهای موی شکسته و آسیب دیده می‌باشد که بسیاری از سالن‌داران و آرایشگران حرفه‌ای از آن برای ترمیم موهای مشتریان خود استفاده می‌کنند.

  • قیمت پک کامل اولاپلکس چقدر است؟

برای تعیین قیمت این محصول باید ابتدا برند مورد نظر سپس حجم مورد نیاز خود از این محصول را باید در نظر بگیرید تا بتوانید به جستجوی قیمت محصول موردنظر خود بپردازید.

  • اولاپلکس آمریکایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

این مدل از اولاپلکس دارای مواد اولیه و فرمولاسیون آمریکایی بوده که با توجه به فرمولاسیون خاص آن در بین محصولات مشابه موجود در بازار دارای کیفیت بالاتری و از محبوبیت ویژه‌ای در بین مشتریان این محصول برخوردار است.

  • بهترین مارک اولاپلکس در بازار چیست؟

برند کازمو پلکس یکی از محصولات اولاپلکس تراپی است که ساخت کشور ایران بوده و دارای کیفیت بالایی نسبت به محصولات مشابه در بازار است. می‌توانید با مراجعه به سایت نازی رخ این محصول کاربردی را با قیمت عمده تهیه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

1 دیدگاه در “اولاپلکس چیست؟ مزایا و معایب اولاپلکس تراپی

  1. سحربیگدلی گفت:

    ممنونم بابت اطلاعات جامع و مفیدتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اولاپلکس چیست؟ مزایا و معایب اولاپلکس تراپی

سبد خرید
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من