شیوه‌های پرداخت

جهت پرداخت هزینه سفارش شما می توانید از یکی از روش‌های ذیل استفاده نمایید:

پرداخت از طریق درگاه بانکی

توجه به فعال بودن درگاه پرداخت امن بانک پاسارگاد در فروشگاه اینترنتی نازی رخ، شما می‌توانید در مرحله پرداخت با انتخاب گزینه بانک پاسارگاد، (با استفاده از رمز دوم، شماره کارت، تاریخ انقضا و کد CVV) نسبت به پرداخت هزینه خرید خود اقدام نمایید.

با استفاده از درگاه بانکی بانک پاسارگاد به راحتی می توانید مبلغ سفارشات را به صورت آنلاین پرداخت کنید. ایمن بودن و اعتبار بالای این سرویس از مهم ترین ویژگی های آن می باشد.

برای ثبت سفارش ابتدا محصول مورد نظر را انتخاب کرده سپس اطلاعات خود را به طور کامل ثبت کنید.

سپس وارد مرحله پرداخت خواهید شد:

در این مرحله می بایست اطلاعات کارت خود را وارد کرده و عملیات پرداخت را انجام دهید. بعد از نهایی شدن خرید، پیامکی در خصوص وضعیت سفارش، از طریق پنل پیامکی نازی رخ برای شما ارسال خواهد شد.

پرداخت در محل از طریق کارت خوان

این روش مخصوص مشتریان سالنی و فروشگاه داران شهر مشهد می‌باشد. در صورتی که مبلغ سفارش بیش از یک میلیون تومان باشد این امکان فراهم است.

پرداخت از طریق عابربانک

این روش تنها مختص کسانی است که به دلایلی مانند عدم دسترسی به رمز دوم یا آشنا نبودن با پرداخت آنلاین یا … امکان پرداخت اینترنتی را ندارند. در این روش پس از نهایی شدن سفارش، شما می‌توانید با انتخاب گزینه “پرداخت از طریق عابر بانک” سفارش را ثبت نموده و سپس با مراجعه به دستگاه های عابر بانک، مبلغ سفارش را به شماره کارت 6063731102290781 (بانک مهرایران به نام مهدی ظریفیان) واریز و رسید مربوطه را برای ما به شماره 09152292052، پیامک، واتساپ، ایتا و تمامی شبکه ‌های اجتماعی ارسال نمایید. در صورتی که ظرف مدت ۱ ساعت از زمان ثبت سفارش، مبلغ سفارش به حساب واریز نگردد، سفارش شما لغو می‌گردد.

5/5 - (2 امتیاز)