در حال نمایش 2 نتیجه

خرید آینه جیبی و رومیزی

آینه جیبی و رومیزی را می‌توان از جمله مهم‌ترین ابزار مورد نیاز در هر خانه دانست. اما در بسیاری از شرایط تنها داشتن یک اینه‌ی بزرگ در خانه نمی‌تواند نیاز شما را بر طرف کند. در چنین شرایطی می‌توانید از انواع اینه جیبی و رومیزی استفاده کنید. اینه‌های جیبی در اندازه‌های بسیار کوچک و مخصوص مصرف بیرون از خانه طراحی و تولید می‌شوند. اینه‌های رومیزی نیز در اندازه‌های بزرگ‌تر و به همراه یک پایه برای قرار گرفتن بر روی میز ساخته شده‌اند.

آینه جیبی و رومیزی ممکن است با قابلیت‌های بیش‌تر نیز ساخته شوند. به طور مثال می‌توان به انواع اینه‌های جیبی چندکاره اشاره داشت. همچنین می‌توانید از اینه‌های رومیزی چراغدار نیز استفاده کنید. اینه‌های چراغدار می‌توانند هم نیاز شما را به خوبی برطرف کرده و هم زیبایی بیش‌تری به خانه و اتاق شما ببخشند. انواع اینه جیبی و رومیزی را می‌توانید با بالاتری کیفیت از فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی و بهداشتی نازی رخ تهیه کنید.

خرید آینه جیبی و رومیزی

خرید آینه جیبی و رومیزی زنانه

یکی از لوازم بسیار لازم و ضروری در هر خانه‌ای آینه است. کاملاً غیرممکن است بتوان بدون یک آینه مناسب به خوبی ارایش کرد. بسیاری از بانوان از آینه‌های بزرگ بر روی میز ارایش خود استفاده می‌کنند. اما گاه استفاده از این نوع اینه برای ارایش‌های ظریف مناسب نیست. گاه ممکن است برای کارهایی مانند اصلاح ابروها ناچار به استفاده از آینه‌های بزرگنما شوید.

همچنین بسیاری از افراد ممکن است در خارج از خانه نیز به آینه نیاز پیدا کنند. در چنین مواردی می‌توان از اینه‌های جیبی استفاده کرد. آینه‌های جیبی همانطور که از نامشان پیداست اندازه کوچکی داشته و به خوبی در کیف دستی و جیب جا می‌شوند. بسیاری از اینه‌های جیبی نیز قابلیت بزرگنمایی دارند که می‌تواند برای بسیاری از افراد کاربردی باشد. برای خرید انواع آینه جیبی و رومیزی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی نازی رخ مراجعه کنید.

خرید آنلاین آینه رومیزی فانتزی

اینه‌های رومیزی در شکل‌ها و انواع گوناگون یافت می‌شوند. بسیاری از افراد از اینه‌های رومیزی فانتزی استقبال می‌کنند. اینه‌های فانتزی در شکل‌های گوناگون از جمله دایره، مستطیل و مربع، و شکل‌های دیگر مانند قلب، ستاره، و… ساخته می‌شوند. همچنین برخی از اینه‌های رومیزی با پوششی بر روی سطح اینه ارائه می‌شوند. در اینه‌های فانتزی این پوشش طرح‌های خاص و جذابی دارد که به زیبایی آینه می‌افزاید. اینه ارایشی رومیزی فانتزی نه تنها نیاز شما را برطرف می‌کند، بلکه می‌تواند زیبایی بیش‌تری نیز به اتاق شما دهد.

همچنین بسیاری از اینه‌های رومیزی به صورت دورو و با قابلیت بزرگنمایی ارائه می‌شوند. بسیاری از افراد از اینه رومیزی بزرگ  با قابلیت بزرگنمایی برای ارایش‌های روزانه و حرفه‌ای خود استفاده می‌کنند. همچنین می‌توانید انواع اینه‌های رومیزی چراغدار را نیز در بازار یافت کنید. اینه‌ ارایشی چراغدار همانطور که از نامش پیداست با تعدادی چراغ بر روی قاب آینه طراحی و تولید می‌شود. این دسته از آینه‌ها می‌توانند دید بسیار بهتری به شما داده و آرایش‌های روزانه را برایتان لذت‌بخش‌تر کنند. همچنین اینه‌های چراغدار می‌توانند جنبه زیبایی بیش‌تری برای اتاق و منزل شما داشته باشند. برای خرید اینترنتی انواع آینه رومیزی بزرگ و اینه ارایشی بزرگنما می‌توانید از خدمات فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی بهداشتی نازی رخ استفاده کنید.

خرید اینترنتی آینه جیبی زنانه

آینه‌های جیبی نه تنها به خاطر کاربردی که دارند، بلکه به خاطر زیبایی خود مورد استفاده قرار می‌گیرند. بسیاری از بانوان از اینه‌های جیبی به هنگام شرکت در مراسم گوناگون و حتی شرکت در جمع‌های دوستانه استفاده می‌کنند. با یک آینه جیبی مناسب می‌توانید در هر زمانی خارج از خانه ظاهر خود را مرتب نگه دارید. آینه‌های جیبی نیز در اندازه‌ها و شکل‌های گوناگون طراحی و ارائه می‌شوند. بسیاری از بانوان از اینه‌های جیبی فانتزی استفاده می‌کنند. اینه‌ جیبی زنانه فانتزی در طرح‌های مختلف و جذاب در فروشگاه اینترنتی نازی رخ در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

آینه‌ کوچک جیبی نیز ممکن است به صورت دورو و با قابلیت بزرگنمایی تولید شود. این آینه‌ها می‌توانند کار شما را بسیار راحت‌تر کنند. انواع آینه جیبی و رومیزی فانتزی و زنانه را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی بهداشتی نازی رخ تهیه کنید.

قیمت آینه جیبی فانتزی و آینه رومیزی بزرگ

اینه‌ جیبی و رومیزی هر یک در اندازه‌های گوناگون و طرح‌های مختلف ارائه می‌شوند. لازم به ذکر است که اینه‌های رومیزی حرفه‌ای برای استفاده ارایشگران ماهر نیز وجود دارند که نسبت به دیگر محصولات با قیمت‌هایی بالاتری ارائه می‌شوند. آینه‌های جیبی کوچک را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی نازی رخ و در دسته بندی ابزار آرایشی جستجو کنید. اینه‌های رومیزی به دلیل اندازه بزرگ تر با قیمت‌های بیش‌تری ارائه می‌شوند.

بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی را از ما بخواهید.

سوالات متداول

  • آینه آرایشی چراغدار چیست ؟

نوعی از آینه‌های آرایشی است که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار موجود می‌باشند و تفاوتی که با دیگر آینه‌ها دارد این است که در طراحی آن‌ها که معمولا در نوار دور آینه در نظر گرفته می‌شود از چراغ‌های مختلف برای روشن شدن چهره استفاده شده است.

  • آینه شیائومی چند است ؟

این آینه‌ها با توجه به نوع و طراحی که دارند دارای قیمت‌های مختلفی هستند و برای تعیین قیمت این محصول باید در ابتدا نوع و مدل آن را انتخاب و سپس باتوجه به انتخاب خود به جستجوی قیمت بپردازید.

  • آینه قدی چه کاربردی دارد ؟

از این مدل آینه در سالن‌های زیبایی و مزون‌های لباس بیشتر استفاده می‌شود و علت این امر نیز راحتی کاربر در بررسی ظاهر تمام قد خود است.

  • آیا آینه رومیزی برای سالن زیبایی مناسب است ؟

پاسخ این پرسش بستگی به این دارد که شما در سالن زیبایی خود به اراعه چه خدماتی می‌پردازید. اگر خدمات شما در زمینه میکاب و آرایش صورت باشد پاسخ مثبت است چرا که این آینه‌ها به دلیل اندازه کوچکی که دارند برای بررسی صورت مناسب هستند.