در حال نمایش 8 نتیجه

معرفی انواع بهترین چسب مژه مصنوعی دائم و موقت

از ملزوماتی که به هنگام استفاده از مژه مصنوعی به آن نیاز پیدا می‌کنید، چسب مژه مصنوعی است. چسب های مژه مصنوعی در حجم ها و بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می‌شوند. تهیه و خرید چسب مژه اصل همواره برای افراد سخت بوده، چراکه امروزه متاسفانه انواع مختلف قلابی و فیک این محصول در بازار وجود دارد که مقایسه و شناخت آن ها نسبت به چسب مژه اصل سخت است. معمولا چسب های مژه مصنوعی اصل و برند دارای بسته بندی های مشخص هستند و انواع مجوزها بر روی آن ها درج شده است. چسب های مژه مصنوعی در دو نوع دائم و موقت به بازار عرضه می‌شوند.

چسب مژه مصنوعی

خرید چسب مژه مصنوعی دائم

اگر تمایل دارید که مژه مصنوعی هایی که از آن ها استفاده می‌کنید، مدت زمان طولانی بر روی پلک های شما بمانند و با شستشو و حرکت پلک ها شل و کنده نشوند باید به دنبال تهیه و خرید چسب مژه دائم باشید. چسب مژه مصنوعی های دائمی معمولا بین 60 تا 80 روز ماندگاری و اکثرا خاصیت ضدآبی و ضدحساسیتی دارند. در بسته بندی های تیوپی و قطره ای به بازار عرضه می‌شوند. برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که با کیفیت های متفاوت این محصول را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. شما می‌توانید در فروشگاه نازی رخ انواع و برندهای مختلف از این محصول را بررسی و تهیه نمایید.

چسب مژه مصنوعی

خرید چسب مژه مصنوعی موقت

برای افرادی که تمایلی به استفاده طولانی مدت از مژه مصنوعی را ندارند، چسب مژه موقت توصیه می‌شود. این نوع چسب ماندگاری بین 5 تا 8 روز را دارد. قابلیت ضد آب بودن این نوع چسب مژه کمتر از نوع دائم است اما باوجود این ماندگاری کم تر نسبت به چسب دائمی، از خاصیت ضدحساسیتی و چسبندگی مناسبی برخوردار است.

قیمت چسب مژه قلم دار

برای استفاده از مژه مصنوعی حتما باید از چسب مژه نیز همراه با آن استفاده کرد لذا این دو محصول از یکدیگر جدایی ناپذیرند. برای افرادی که مبتدی هستند و در منزل می‌خواهند این مژه ها را بر روی پلک خود نصب کنند پیشنهاد می‌شود از چسب مژه مصنوعی قلم دار استفاده کنند. این نوع چسب به دلیل داشتن قلم به راحتی و با دقت مناسب قابل استفاده می‌باشد و به چشمان شما آسیب نمی‌رسانند. در سایت نازی رخ می‌توانید این نوع چسب مژه را در برندهای مختلف با یکدیگر مقایسه و تهیه نمایید.

چسب مژه مصنوعی

فروش چسب مژه مصنوعی قطره ای

در مدل های مختلفی که از چسب مژه مصنوعی در بازار وجود دارد، نوع قطره ای آن مخصوص افراد حرفه ای در زمینه کاشت و نصب مژه مصنوعی است. در این مدل قسمت انتهایی بسته بندی این محصولات به صورت قطره چکان بوده و با دقت و ظرافت بالایی می‌توانید چسب را بر روی محل قرار گیری مژه مصنوعی بریزید. از چسب مژه قطره ای بیشتر در سالن های زیبایی استفاده می‌شود و جزو محصولات ارایشگاهی بشمار می‌آید. برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که این نوع چسب مژه مصنوعی را با کیفیت های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌کنند. در فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ می‌توانید تمامی این برندها و ابزار آرایشی را با یکدیگر مقایسه و بهترین را انتخاب نمایید.

سوالات متداول

  • چسب مژه قوی چه ویژگی‌هایی دارد ؟

این مدل چسب مژه مصنوعی با توجه به مواد اولیه‌ای که دارد باعث ایجاد حساسیت برای پلک‌ها نمی‌شود و در مقابل آب و شستشو مقاوم بوده و حالت خود را از دست نمی‌دهد. معمولاً میزان ماندگاری بالایی نیز دارند.

  • چسب مژه موقت با ماندگاری بالا چگونه عمل می‌کند ؟

این چسب مژه باتوجه به فرمولاسیونی که دارد در مدت زمانی که برای آن طراحی شده است به عنوان مثال یک هفته، از خاصیت چسبندگی بالایی برخوردار است و در مدت زمان تعیین شده کاملا مقاوم بوده و خاصیت خود را از دست نمی‌دهد.

  • چسب مژه مصنوعی خانگی چیست ؟

این نوع چسب به گونه‌ای طراحی شده است که افراد مبتدی و کم مهارت در زمینه کاشت مژه بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و آسیبی به پلک و چشم خود وارد نکنند. معمولاً این چسب‌ها دارای قلم بوده تا شخص بادقت بیشتری بتواند آن را بر روی پلک و مژه خود استفاده کند.