نمایش 1–30 از 66 نتیجه

خرید عطر و ادکلن مردانه

عطر و ادکلن مردانه یکی از مهمترین محصولات آرایشی بهداشتی مخصوص آقایان است که تاثیر بسیار زیادی بر روی افکار جامعه میگذارد. به طور کلی داشتن یک رایحه عالی و خوشایند یکی از اصلی ترین ملاک های تاثیرگذار بر روی شخصیت انسان هاست. در نتیجه اگر شما نیازمند یک سایت مفید و ارائه دهنده بهترین محصولات عطر و ادکلن اصلی هستید، وبسایت فروشگاهی نازیرخ در خدمت شماست.

عطر و ادکلن مردانه

قیمت عطر و ادکلن مردانه

قیمت محصولات بهداشتی نظیر عطر و ادکلن وابسته به برند آنها بسیار متغیر است. همچنین بسته به آنکه شما عطر میخواهید و یا ادکلن، میتوانید شاهد محدوده وسیعی از نرخ ها باشید. البته شایان ذکر است که کیفیت محصولات ارائه شده در سایت نازیرخ بسیار بالاست و نیازی نیست ازین بابت نگران باشید.

ادکلن زنانه

عطر و ادکلن چه تفاوت هایی دارند؟

ممکن است انواع عطرها از نظر بسیاری تفاوتی نداشته باشند. اما در حقیقت در میزان ماندگاری بو، میزان پخش مولکول های بو ، میزان غلظت و بسیار معیار های دیگر متفاوت است.

عطرها از بخش ‌های مختلف و بسیار متفاوتی از  مواد طبیعی و مواد مصنوعی مانند مواد گیاهی تشکیل شده ‌اند. بخشی از عطر ها که شامل مواد گیاهی است معمولا حاوی گل، برگ، تنه، ساقه، میوه، دانه و مواردی مانند این هاست. همچنین از گیاهانی که در صنعت عطرسازی بسیار کاربردی هستند میتوان به ترنج، هل، سدر، یاسمن، زنبق که گیاهان بسیار خوشبویی هستند، اشاره کرد.

عطر ها شامل چند مدل مختلف مانند پرفیوم ، ادو پرفیوم ، ادو تویلت و ادکلن هستند.

در ادکلن ها غلظت کمتری از اسانس‌های روغنی دارد و تنها دارای ۲ تا ۷ درصد اسانس معطر و خالص است. درصد الکل استفاده شده در ادکلن‌ها نیز معمولا بسیار بالا بوده که باعث پخش بو بسیار بیشتری میشود و طبیعتا قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای نیز دارند. بر خلاف پحش بو بسیار زیاد این محصولات ، ماندگاری بسیار کمی در حدود 2 ساعت دارند.

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ