نمایش 1–30 از 34 نتیجه

خرید سشوار

سشوار قطعا یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین ابزار آرایشی بهداشتی موجود در بازار است. این محصول که جزو اصلی ترین لوازم برقی شخصی آرایشی  در تمام خانه ها وجود الزامی دارد. اکثر افراد به دلیل که بتوانند نیاز خود به آرایشگاه ها کم کنند، سشوار را خریداری کرده و دیگر هر دفعه هزینه زیادی را برای سالن های آرایشی هدر نمیدهند.

شما میتوانید به سایت فروشگاهی نازیرخ مراجعه کنید تا لوازم برقی نظیر سشوار را با بهترین کیفیت و قیمت مشاهده و مرتبط با نیاز خود خریداری کنید.

سشوار

انواع مختلف سشوار

سشوار ها انواع مختلفی در استفاده دارند که شامل خانگی، نیمه حرفه ای، حرفه ای میشود.

سشواز های خانگی که عموما قبمت کمتری نسبت به دیگر سشوار ها دارند، دارای توان کم، حرارت کم، سرعت کم و تنظیمات ساده تر هستند که برای سشوار کشیدن های حرفه ای مناسب نمیباشند. اما بهرحال برای استفاده خانگی مورد استفاده قرار میگیرند.

سشوار های نیمه حرفه ای، همانطور که از اسم آنها پیداست دارای توانایی بیشتر، سرعت بیشتر و تنظیمات مقداری پیچیده تر نسبت به سشوار های خانگی هستند، اما قطعا هنوز هم مناسب سشوار کشیدن های حرفه ای نمیباشند. همچنین قیمت این سشوار ها در سطح متوسط قرار دارد.

سشوار های حرفه ای، مشخصا توانایی بسیار بالاتری نسبت به دیگر سشوار ها دارند، همچنین گرمای آنها بسیار بیشتر و تمام امکانات آن قابل تنظیم است. ممکن است با خودتان فکر کنید که شما یک آرایشگر حرفه ای نیستید بنابراین نیازی به سشوار حرفه ای ندارید، اما در نظر داشته باشید که با مقداری هزینه اضافه، سشوار حرفه ای و اورجینال دریافت خواهید کرد که اصلا قابل مقایسه با دیگر سشوار ها نمیباشد.

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ