در حال نمایش یک نتیجه

سر مانکن شینیون و بافت

۷۸۷,۰۰۰ تومان۸۷۸,۰۰۰ تومان

معرفی کله مانکن مو مخصوص شینیون و بافت

کله مانکن مو مخصوص شینیون و بافت یک ابزار کاربردی برای آرایشگران و علاقه مندان به آرایش مو است. این مانکن مو با ساختاری مشابه سر انسان، امکان تمرین و اجرای انواع مدل‌های شینیون و بافت را فراهم می‌کند.

کاسه رنگ گردنی صورتی و کله مانکن

.

نمایندگی فروش سر مانکن

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده انواع مختلف کله مانکن، سر مانکن آموزشگاهی، سر مانکن شنیون و محصولات مربوط به آموزش آرایشگری در سایت نازی رخ بر روی گزینه خرید انواع تجهیزات آرایشی کلیک نمایید. تا انواع مختلف این محصول را باقیمت مناسب تولیدی کله مانکن و حتی ارزان‌تر از فروشگاه‌های بورس فروش کله مانکن در تهران به صورت آنلاین خریداری کنید.

بهترین سر مانکن برای شینیون

فروشگاه اینترنتی نازی رخ یکی از فروشندگان بهترین سر مانکن برای بافت و شینیون در بستر اینترنت است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت نازی رخ و کلیک بر روی محصول کله مانکن، انواع مختلف این محصول کاربردی و آموزشی را با بهترین قیمت و کیفیت به صورت غیر حضوری و آنلاین تهیه نمایید.

کله مانکن موی طبیعی

یکی از مدل‌هایی که از کله مانکن‌ها در بازار وجود دارد، سر مانکن طبیعی است. این نوع از کله مانکن با استفاده از موی طبیعی ساخته و طراحی شده‌اند تا کارآموزان و افرادی که با استفاده از کله مانکن آموزش می‌دهند بتوانند نتایجی واقعی‌تر و نزدیک‌تر به موی طبیعی را بدست آورند.

کله مانکن مو مخصوص شینیون و بافت رنگ یبوند متوسط

خرید کله مانکن

یکی از لوازم و ابزارهایی که در زمینه آموزش و یادگیری آرایش مو و به صورت تخصصی شینیون مو بسیار کاربردی و پرمصرف است، کله مصنوعی برای بافت می‌باشد. برای خرید کله مانکن به صورت اینترنتی و غیرحضوری می‌توانید به سایت فروشگاه نازی رخ مراجعه نمایید و پس از بررسی مدل‌های کله مانکن و قیمت کله مانکن مخصوص شینیون موجود در این سایت خرید خود را از طریق درگاه اینترنت انجام دهید.

خرید کله مانکن کوتاهی

یکی دیگر از مدل‌های کله مانکن نوع کوتاهی آن است که به منظور آموزش اصلاح مو در سالن‌های زیبایی و آموزشگاه‌های آرایشگری استفاده می‌شود. از کله مانکن شینیون می‌توان برای کوتاهی نیز استفاده کرد چراکه موهایی که برای این مدل مانکن در نظر گرفته شده از طول مناسبی برخوردار بوده و برای اصلاح نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حتماً در هنگام خرید کله مانکن، پایه رومیزی سرمانکن را نیز تهیه نمایید چراکه بدون پایه نمی‌توانید کله مانکن خود را یک نقطه برای کار فیکس کنید.

خرید کله مانکن ارزان

کله مانکن‌هایی که در سایت فروشگاه نازی رخ موجود است، علاوه برکیفیت بالایی که دارند از قیمت مناسب عمده فروشی کله مانکن نیز برخوردارند. مجموعه نازی رخ ارائه دهنده محصولات سالنی و آموزشگاهی و آرایشگاهی به صورت عمده و کلی در بستر اینترنت می‌باشد. با مراجعه به سایت فروشگاه نازی رخ می‌توانید انواع مختلف کله مانکن و قیمت کله مانکن برای بافت را مشاهده، مقایسه و بررسی کنید.

خرید کله مانکن طبیعی دست دوم

یکی از راه‌هایی که می‌توان برای مدیریت هزینه‌ها هنگام آموزش تخصص‌های آرایشگری استفاده کرد، خرید ابزار و لوازم مورد نیاز به صورت دست دوم است. کله مانکن طبیعی دست دوم را می‌توانید در فروشگاه‌هایی که تعمیر کله مانکن را به صورت تخصصی انجام می‌دهند، تهیه کنید. همچنین می‌توانید سه پایه کله مانکن دست دوم را نیز از همین فروشگاه‌ها به راحتی و با قیمتی بسیار ارزان‌تر خریداری کنید.

سوالات متداول

  • قیمت کله مانکن شینیون دست دوم چگونه تعیین می‌شود؟

برای تعیین قیمت کله مانکن دست دوم باید میزان کارکرد آن و همچنین مقداری که از موهای آن آسیب دیده را بررسی نمایید، سپس باتوجه به این موارد و میزان سلامت آن قیمت این کالا تعیین می‌شود.

  • قیمت کله مانکن دیجی کالا چند است؟

برای تعیین قیمت کله مانکن ابتدا باید مدل آن سپس میزان کوتاهی و بلندی موهای کله مانکن و همچنین برند تولید کننده این محصول را در نظر بگیرید و در نهایت باتوجه به پارامترهایی که در نظر گرفته‌اید به جستجوی محصول موردنظر بپردازید.

  • کاشت مو کله مانکن به چه کاربردی دارد؟

بعضی از مدل‌های کله مانکن با گذشت زمان و استفاده مکرر دچار آسیب‌هایی نظیر کم شدن و کنده شدن موها می‌شود که برای ترمیم و بازسازی و استفاده مجدد از این محصول نیاز است تا موهای کنده شده دوباره اصلاح و تعمیر شوند.