در حال نمایش 7 نتیجه

خرید مواد فرکننده مو

فر کردن موها یکی از تکنیک‌های جذاب برای افزایش زیبایی موها است. امروزه اکثر خانم‌ها به دنبال استفاده از محصولات مربوط به فرکننده مو هستند تا به زیبایی و جذابیت چهره و موهای خود بیافزایند. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مواد فرکننده به روزی در بازار وجود دارند که می‌توان با استفاده از آن‌ها موها را به صورت حالت‌دار و مواج در آورد. از این محلول‌های فرکننده در سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌هایی که به صورت تخصصی در زمینه زیبایی و تکنیک‌های حالت دهی مو فعالیت دارند، استفاده می‌شود. معمولاً مواد فرکننده مو به صورت پک‌ در بازار وجود دارند که با توجه به برندهای مختلف بسته‌بندی و تعداد محصولات موجود در هر پک متفاوت است. برای خرید و استفاده از انواع محلول‌های فرکننده حتماً باید از افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. می‌توانید در این زمینه با برقراری تماس با مشاوران مجموعه نازی رخ اطلاعات مناسبی در زمینه خرید مواد فرکننده مو و همچنین طرز استفاده از آن بدست آورید.

کیت فر کننده مو کمند برای موهای نرمال (N)

کیت فر کننده مو کمند برای موهای نرمال (N)

بهترین مواد فر کننده مو دائمی

از جمله مواردی که برای خرید و انتخاب بهترین محلول و کیت فرکننده مو باید در نظر داشت، وجود روغن‌های مغذی برای احیا و درمان مو و همچنین مدت زمانی که این مواد قابلیت فر و مواج بودن را برای مو حفظ می‌کنند، از جمله مهم‌ترین مواردی است که باید در هنگام خرید بهترین مواد فرکننده داعمی مو در نظر گرفت. به طور کلی مدت زمانی که این مواد توانایی نگهداری حالت مواجی و حالت‌دار بودن را می‌توانند بر موی نگهدارند 6 ماه می‌باشد.

مواد فر کننده مو آتوسا (کیت فر آتوسا) حجم 80 میلی لیتر

مواد فر کننده مو آتوسا (کیت فر آتوسا) حجم 80 میلی لیتر

سوالات متداول

  • محلول فر کننده چیست؟

مواد فر چیست؟ ترکیبی از مواد شیمیایی و طبیعی است که با استفاده از یک سری فرآیندهای شیمیایی به فر کردن و حالت دادن موها کمک می‌کنند و باعث زیباتر شدن موهای شما می‌شوند.