در حال نمایش 5 نتیجه

خرید پنبه و پد پاک کننده

بی شک پنبه و پد پاک کننده یکی از کاربردی ترین لوازم آرایشی بهداشتی است که در دسته بندی محصولات مراقبت پوست قرار میگیرد. همانطور که میدانید به علت استفاده مداوم و طولانی مدت از لوازم آرایشی بر روی پوست مانند انواع کرم ها و لوازم های آرایش چشم، منافز تنفسگر پوست بسته شده و به سمت پیری زودرس میرود.

بنابراین برای جلوگیری از پیر شدن، جوش خیز شدن و اهمیت به پاکیزگی پوست، شما نیازمندی محصولات پاک کننده آرایش هستید که این مواد آرایشی را به طور کامل از روی پوستتان بزداید.

پنبه و پد پاک کننده همان محصول مورد نیاز شما برای افزایش پاکیزگی پوست و جلوگیری از بسته شدن منافذ است. فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نازیرخ ارائه دهنده بهترین محصولات پاک کننده چشم و پوست است که از معتبر ترین برند ها و بالاترین کیفیت محصولات و تاریخ ماندگاری بالا استفاده می‌کند.

شما در این بخش می‌توانید انواع مختلفی از پد های آرایشی و پاک کننده را در برند ها، ابعاد و قیمت های متفاوت پیدا کنید و با توجه به استفاده خودتان سفارش داده و در سریع ترین زمان ممکن آنهارا درب منزل دریافت کنید.

پنبه و پد پاک کننده

 

مشخصات پد پاک کننده آرایشی مرغوب

میدانید که تنها شستن صورت بعد از استفاده از لوازم آرایشی کافی نیست و نیازمند استفاده از دیگر محصولات پاک کننده پوست هستیم. استفاده از این محصولات که عموما به صورت مایع هستند، باید توسط پد های پنبه ای صورت بگیرند.

این پدها باید تراکم بالایی داشته باشند تا زمانی که به این مواد آغشته میشوند، بافتشان را از دست ندهند. همچنین نباید آنقدر بی کیفیت باشند تا اجزای آن از هم باز شده و به پوست بچسبد. به دلیل حساسیت بالای پوست صورت نسبت به پوست بقیه جاهای بدن، این پدهای پاک کننده نباید زبر باشند تا باعث خراشیدگی، خشکی و یا قرمزی و التهاب پوست شوند.

انواع برندهای پنبه و پد پاک کننده

این نوع از محصولات آرایشی به دلیل استفاده بسیار زیاد جامعه از آن، توسط شرکت های مختلف آرایشی تولید می‌شوند. در اینجا چند نمونه از برند های تولید کننده این محصول را معرفی می‌کنیم.

  1. پد پاک کننده آرایشی ایپک (ipek) : در سایز متوسط دارای 70 عدد پد پاک کننده
  2. پد پاک کننده آرایشی یونی لد (uni led) : در سایز متوسط دارای 80 عدد پد پاک کننده
  3. پد پاک کننده آرایشی گلدن رز (golden rose) : در سایز متوسط دارای 70 عدد پد پاک کننده
  4. پد آرایش پاک کند مک پد (mak ped) : در سایز متوسط دارای 70 عدد پد پاک کننده

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ

خرید پاک کننده آرایش