در حال نمایش 23 نتیجه

خرید لوازم آرایش لب

در آرایش صورت یکی از مهم ترین قسمت های صورت که تاثیر بسزایی در زیبایی کل صورت دارد، لب ها هستند. امروزه با گسترش و پیشرفت تکنولوژی ساخت محصولات مختلف، لوازم آرایش نیز پیشرفت چشمگیری داشتند، به ویژه لوازم آرایش مربوط به لب ها از کیفیت و مرغوبیت خاصی برخوردار شده‌اند. تنوع های زیادی در بین محصولات آرایشی و مراقبتی مربوط به لب ها وجود دارد. برندهای مختلفی در این زمینه فعالیت دارند و متاسفانه در کنار آن‌ها افرادی در تلاش برای تولید محصولات کپی و بی کیفیت نیز هستند. لوازم آرایش لب شامل انواع رژلب جامد، مایع، مدادی و برق لب است. از جمله محصولات مراقبت لب ها به انواع بالم لب می‌شود اشاره کرد.

آرایش لب

نکات خرید اینترنتی برق لب اصل

برق لب ها در برندهای مختلف و با کیفیت های متفاوتی تولید می‌شوند. از نکاتی که در هنگام خرید برق لب باید به آن توجه داشته باشید، خاصیت آبرسانی آن‌ها است. علاوه بر این همانطور که از نام این محصول پیداست خاصیت براق کنندگی است. حتما در هنگام تهیه این محصول با تست آن بر روی پوست و یا لب های خود از براق کنندگی مناسب آن اطمینان حاصل کنید. بعضی برندهای موجود در بازار در مواد اولیه این محصول از تقویت کننده ها و ترمیم کننده های پوست نیز استفاده می‌کنند تا لب های شما دچار خشکی و پوسته پوسته شدن نشود.

خرید برق لب

آرایش لب

فروش رژ لب جامد برند

یکی از مدل های مختلف رژ لب موجود در بازار رژ لب جامد است. رژلب های جامد معمولا در بسته بندی های استوانه‌ای شکل و پیچی قرار دارند و به صورت جامد هستند و با کشیدن بر روی سطح پوست می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. رژ لب جامد در رنگ های مختلف مات و شفاف تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در هنگام خرید این نوع رژلب حتما این دقت را داشته باشید که قسمت جامد آن تغییر شکلی نداشته باشد چراکه ممکن است خراب و یا استفاده شده باشد و باعث آسیب دیدن پوست لب های شما بشود.

خرید رژ لب

آرایش لب

خرید رژلب مایع

جزء جذاب لوازم آرایش لب، رژلب های مایع هستند. برندهای مختلفی به تولید این محصول در رنگ های متنوع مشغول اند. به دلیل مایع بودن مواد تشکیل دهنده این نوع رژ لب همیشه احتمال خشک شدن و غیرقابل استفاده شدن آن‌ها وجود دارد و نسبت به نوع های دیگر رژ لب از ماندگاری کم تری برخوردار هستند. در انتخاب رنگ رژلب مایع حتما به این نکته توجه داشته باشید که ته رنگ آبی در آن وجود داشته باشد تا دندان‌های شما را سفیدتر نشان دهند.

آرایش لب

مزیت های رژ لب مدادی

رژ لب های مدادی همانطور که از نام آن‌ها مشخص است به صورت مدادی شکل هستند. همانند رژلب های جامد بوده اما با این تفاوت که ساختاری شبیه مداد دارند در نتیجه در هنگام استفاده از آن‌ها می‌توانید از دقت بیشتری در کشیدن رژ لب بهره‌مند شوید. همچنین به دلیل جامد بودن مدت نگهداری بیشتری نسبت به دیگر رژلب ها دارند. با طراحی شبیه مدادی که دارند به آسانی درون کیف لوازم آرایش شما و یا حتی درون جیب شما قرار می‌گیرند بدون اینکه آسیبی ببیند و خراب شوند.

آرایش لب

بالم لب چیست؟

بالم لب از جمله محصولاتی است که در زمینه مراقبت و سلامتی لب ها استفاده می‌شود. این محصول با داشتن مواد اولیه مغذی باعث تقویت و ترمیم پوست لب های شما می‌شوند. بالم لب ها همانند دیگر لوازم آرایشی لب دارای برندهای متفاوتی است. مهم ترین ویژگی که در هنگام تهیه این محصول باید به آن توجه کنید این است که حتما بالم لبی که حاوی ویتامین های مختلف و خاصیت آبرسانی است برای خود خریداری کنید. از بالم لب برای جلوگیری از خشک شدن پوست لب ها در روزهای خیلی گرم  و یا سرد استفاده می‌شود.

خرید ماسک لب

آرایش لب

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ

خرید لوازم آرایشی