نمایش 1–30 از 199 نتیجه

خرید لوازم مراقبت مو

مو یکی از اولین و مهم‌ترین اجزای بدن است که تاثیر بسیار زیاد آن در زیبایی بر هیچ کس پوشیده نیست. هنگامی که تلویزیون یا رادیو را روشن می‌کنیم یا حتی تایمی را که صرف گشت و گذار در فضاهای مجازی می‌کنیم، با تبلیغات کاشت مو در نواحی مختلف روبرو می‌شویم.

جمله “پیشگیری بهتر از درمان است” بارها و بارها به گوش ما رسیده است. پیشنهاد ما به شما برای داشتن موهایی زیبا و تقویت آن استفاده از لوازم مراقبت مو در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نازی رخ است.

این محصولات شامل انواع اسپری مو و حالت دهنده مو، رنگ مو، سرم و تونیک مو، شامپو، کرم مو، ماسک مو، نرم کننده مو و محصولات جانبی مو می‌شود.

لوازم مراقبت مو

لوازم مراقبت مو

فروش محصولات مراقبت مو

در این بخش فروشگاه شما می‌توانید باتوجه به مشخصات موی خود (موهای چرب، موهای خشک، موهای رنگ شده و…) از انواع محصولات تقویت مو استفاده نمایید. این بخش فروشگاه شامل انواع ماسک مو، شامپوها، اسپری‌ها، چسب موهای متفاوت و حتی رنگ‌های مو با حداقل مواد شیمیایی استفاده شده در آنهاست.

برتری این بخش از فروشگاه نازی رخ نسبت به سایر فروشگاه‌ها، تنوع بسیار بالای انواع محصولات مراقبت مو است. در ویترین لوازم مراقبت از مو در فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ شما شاهد برندهای روز و باکیفیت دنیا در ارتباط با هر نوع ویژگی‌های مویی خواهید بود.

سوالات متداول

  • روتین مراقبت از مو چیست ؟
بهترین محصولاتی که برای روتین مراقبت از مو معمولاً استفاده می‌شوند شامل انواع ماسک مو، شامپو، سرم مو، روغن احیاء مو و لوسیون مو هستند که هر فرد متناسب با جنس موی خود از هر کدام از این محصولات استفاده می‌کند.
  • بهترین محصولات مراقبت از مو مردانه چیست ؟
محصولاتی که بیشتر مورد استفاده‌ی آقایان قرار می‌گیرد شامل انواع شامپو مخصوص موی آقایان، سرم مو، روغن احیاء، ماسک مو مخصوص آقایان و لوسیون مو مخصوص آقایان می‌شود که به صورت روزانه و روتین مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • محصولات مراقبت از مو دیجی کالا چند است ؟
برای پاسخ به این پرسش ابتدا باید نوع محصول مراقبت از موی خود را متناسب با موی خود انتخاب کنید و سپس برندی که این محصول را اراعه می‌دهد نیز در نظر بگیرید، در مرحله آخر با تعیین این موارد می‌توانید قیمت محصول موردنظر خود را پیدا کنید.
  • محصولات مراقبت از مو مردانه شامل چه مواردی است ؟
این محصولات شامل انواع شامپو مخصوص موی آقایان، سرم مو، روغن احیاء،لوسیون مو مخصوص آقایان و ماسک مو مخصوص آقایان می‌شود.
  • بهترین محصولات مراقبت از مو کدامند ؟
این محصولات شامل انواع شامپو، سرم مو، ماسک مو، محصولات کراتین مو، محصولات پروتئین تراپی مو، روغن احیاء مو هستند که هر فرد متناسب با نوع و آسیبی که به مویش وارد شده آن را انتخاب می‌کند.
  • محصولات مراقبت از موی چرب شامل چه مواردی می‌شود ؟
برای مراقبت از موهای چرب معمولاً استفاده از شامپو مخصوص موی چرب، ماسک مو مخصوص موی چرب، سرم دوفاز مخصوص موی چرب پیشنهاد می‌شود.
  • محصولات مو خارجی چیست ؟

برندهای خارجی در سبد کالایی خود محصولات متنوعی برای مراقبت از مو اراعه می‌دهند که معمولاً شامل انواع ماسک مو، شامپو، سرم مو، روغن احیاء مو و لوسیون مو می‌شود که با کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف در بازار موجود هستند.