در حال نمایش 4 نتیجه

معرفی بهترین برق لب

از مهم ترین محصولات مراقبت و زیبایی پوست، برق لب ها می‌باشند. برق لب همانطوری که از نامش پیداست برای براق کردن و جلوه دادن به لب ها ساخته و تولید می‌شوند. امروزه برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که این محصول را با کیفیت ها و بسته بندی های مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. برق لب ها در سه نوع جامد و مایع و بالم لب در بازار وجود دارند. در هنگام خرید باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما از برندی شناخته شده و اصل این محصولات را تهیه نمایید.

برق لب

خرید برق لب مایع اصل

برق لب های مایع در بسته بندی های استوانه ای شکل و شفاف به بازار عرضه می‌شوند. دارای براش استوانه‌ای شکل و نرمی هستند تا به پوست لب در هنگام استفاده آسیبی وارد نکنند. برق لب مایع معمولا بی رنگ است اما برندهای مختلف برای تنوع دادن به این محصول به آن مقداری اکلیل نیز اضافه می‌کنند تا جذابیت خاصی به لب های شما بدهد. در بعضی مدل ها خاصیت آبرسانی و ترمیم پوست نیز وجود دارد تا علاوه بر براق کردن لب های شما به مراقبت پوست آن‌ها نیز بپردازد.

برق لب

تهیه بهترین برق لب جامد

برق لب های جامد بر خلاف نوع مایع هستند و مواد تشکیل دهنده آن‌ها به صورت جامد است. بسته بندی این محصول شباهت زیادی به رژ لب جامد دارد و حتی نوع استعمال آن نیز شبیه رژ لب جامد است. برق لب جامد بی رنگ بوده اما در بعضی مدل ها مقداری اکلیل و مواد مغزی برای ترمیم و بازسازی پوست لب قرار می‌دهند. برق لب جامد را هنگامی که نمی‌خواهید از آرایش غلیظ استفاده کنید می‌توانید استفاده کنید تا لب های شما را براق تر و خیس نشان دهد.

خرید لوازم آرایش لب

برق لب

بالم لب چیست؟

بالم لب یکی از محصولات لوازم آرایش لب، مراقبت و سلامتی آن‌ها است. این محصول برای ترمیم و بازسازی پوست لب به کار می‌رود. برندهای مختلفی وجود دارند که این محصول را با کیفیت های متفاوت تولید و به بازار عرضه می‌کنند. در مدل های مرغوب بالم لب از کلاژن و مواد مغذی برای خاصیت ترمیم بیشتر و شادابی پوست لب استفاده می‌شود. اگر شرایط آب و هوایی محل سکونت شما خیلی سرد و یا گرم است حتما باید از بالم لب برای جلوگیری از خشک شدن و آسیب دیدن پوست لب های خود استفاده کنید.

برق لب

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ