در حال نمایش 5 نتیجه

خرید فیکساتور آرایش

بهترین مرکز خرید فیکساتور آرایش برای مصرف کنندگان، فروشگاه‌های مجازی است، زیرا افراد با سرعت بالا می‌توانند انواع محصولات آرایشی را در وب سایت‌های مختلف بررسی کرده و گزینه مورد نظر را سفارش دهند. تثبیت کننده‌ها یکی از محصولات آرایشی پرطرفدار است که زیبایی و شادابی اولیه آرایش را تا مدتها حفظ می‌کند. در این مطلب به عواملی که ممکن است توازن و طراوت میکاپ را از بین ببرد و بهترین زمان استفاده از فیکساتور برای پیشگیری از آن می‌پردازیم، همچنین به انواع تثبیت کننده آرایش و نحوه سفارش آنلاین اشاره کرده‌ایم. در انتهای مقاله اگر برخی از سؤال‌هایتان بی پاسخ باقی ماند می‌توانید، با مشاوران نازی‌رخ ارتباط بگیرید. فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی نازی رخ در خدمت شماست. لوازم آرایش صورت اصل را از ما بخواهید.

چرا از فیکساتور آرایشی استفاده می‌شود؟

فیکساتور یکی از مهم‌ترین لوازم آرایش است. طراوت و تازگی چهره همواره در اولین ساعت‌های بعد از میکاپ بیشتر یه چشم می‌آید اما به مرور از زیبایی آن کاسته شده و اگر مدت زمان زیادی بگذرد و تمدید آرایش انجام نشود، حتی ممکن است حالتی غیرطبیعی و نازیبا در صورت ایجاد کند که اصطلاحاً با آن ماسیدن آرایش می گویند. این اتفاق چند علت دارد از جمله:

نیروی جاذبه زمین که باعث می‌شود همه چیز به سمت پایین کشیده شود. مواد آرایشی با آنکه بسیار سبک هستند و با سرعت بسیار ناچیز و در زمان خیلی طولانی به سمت پایین سرازیر می‌شوند، با این حال بعد از گذشت چند ساعت، همان تغییرات میکرومتری اثر خود را نمایان می‌کند و آرایش دیگر زیبایی اولیه را نخواهد داشت.

تولید چربی یک فرآیند بیولوژیکی برای حفاظت از پوست در برابر خشکی و آلودگی‌های محیطی است. منافذ پوستی حتی بر روی خشک ترین پوست‌ها به طور مداوم در حال تولید چربی هستند. این ذرات روغنی کوچک به مرور روی پوست و زیر میکاپ جمع شده و باعث روان شدن مواد آرایشی روی پوست می‌شود.

تحرک زیاد در طولانی مدت موجب اثرگذاری نیروی جنبشی بر نیروی چسبندگی مواد آرایشی به پوست می‌شود و درنهایت بر آن غلبه می‌کند. هرچند تمام آرایش چهره از هم نمی‌پاشد اما کافی است تنها بخشی از ذرات مواد آرایشی از جای اصلی خود اندگی فاصله بگیرند تا نمای کلی صورت تغییر کند.

تعرق ناشی از تحرک یا گرما می‌تواند باعث خیس شدن مواد آرایشی و تغییر حالت آن شود. به‌علاوه گرما باعث سیال‌تر شدن همه مواد ازجمله مواد آرایشی خواهد شد که در کنار تعرق، ماسیدن آرایش را سرعت می‌بخشد.

آلودگی‌های محیطی مانند گردوخاک یا دود به‌مرور توسط مواد آرایشی جذب شده و باعث تغییر رنگ و کدر شدن صورت می‌شود.

خوشبختانه فیکساتورهای آرایشی برای حل این مشکل تولید شده است. فیکساتور درست بعد از اتمام میکاپ روی صورت استعمال می‌شود تا هرکدام از مواد آرایشی در جای خود تثبیت شده و مرزبندی مواد با رنگ‌های مختلف به هم نریزد. فیکساتور همچنین با ایجاد یک لایه محافظ روی مواد آرایشی، آن‌ها را از ذرات آلوده‌کننده موجود در هوا دور نگه می‌دارد و تا ساعت‌ها شادابی اولیه میکاپ را حفظ خواهد کرد.

خرید فیکساتور آرایش

سفارش آنلاین فیکساتور آرایشی قیمت مناسب

فروشگاه‌های آنلاین مزیت دسترسی به تنوع کالایی بیشتر و قیمت مناسب‌تر را برای همه مصرف‌کنندگان فراهم کرده است. تثبیت‌کننده‌ها به‌صورت پودری و اسپری در بازار محصولات آرایشی عرضه می‌شوند. اسپری فیکساتور آرایش کاربرد سریع‌تر و ساده‌تری داشته و معمولاً در حجم‌های بین 50 تا 200 میلی‌لیتر عرضه می‌شود و قیمت بالاتری نسبت به انواع پودری دارد؛ اما استفاده از پودر تثبیت‌کننده آرایش عمومیت بیشتری داشته، همانند دیگر مواد آرایشی دارای رنگ‌بندی است و به‌عنوان مرحله پایانی میکاپ روی صورت براش می‌شود. فیکساتور پودری تاشکو یکی از مرغوب‌ترین برندهای تثبیت‌کننده آرایش است که در رنگ‌بندی متنوع از شماره 101 تا HD در فروشگاه نازی‌رخ عرضه می‌شود. برای انتخاب شماره رنگ کافی است به رنگ طبیعی پوست و شماره رنگ کرم پودر خود توجه نمایید، اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در خرید لوازم آرایش صورت داشتید می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

  • فیکساتور آرایش چیست ؟

یکی از لوازم آرایش بسیار کاربردی برای صورت می‌باشد که میکاپ کاران حرفه‌ای و آرایشگران صورت برای حفظ هنر خود به مدت طولانی بر روی صورت مشتریان از آن استفاده می‌کنند. این فیکساتورها در مدل‌ها و برندهای مختلف داخلی و خارجی در بازار موجود می‌باشند.

  • اسپری فیکساتور آرایش چه کاربردی دارد ؟

یکی از انواع فیکساتورهای آرایشی اسپری فیکساتور است که در حجم‌ها و برندهای مختلف در بازار موجود هستند. از این اسپری‌ها برای تازه و جذاب نگه داشتن آرایش صورت برای مدت طولانی بر روی صورت استفاده می‌کنند. این محصول یکی از پرکاربردترین محصولات مصرفی در زمینه میکاب است.

  • بهترین پودر فیکساتور مربوط به چه برندی است ؟

یکی از بهترین پودرهای فیکساتور موجود در بازار در بین برندهای مختلف، پودر تثبیت کننده آرایش تاشکو می‌باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و اکثر میکاپ کاران و آرایشگران حرفه‌ای در زمینه آرایش صورت با این محصول باکیفیت آشنا هستند.

  • فیکساتور آرایش دیجی کالا دارای چه قیمتی است ؟

برای تعیین قیمت این محصول کاربردی ابتدا باید مدل و برند تولیدکننده فیکساتور مورد نظر خود را در انتخاب کنید و سپس باتوجه به پارامترهای انتخابی خود به جستجوی قیمت محصول انتخابی خود بپردازید.

از محصولات بسیار پرکاربرد در زمینه آرایش صورت انواع فیکساتور است. این محصول با توجه به ترکیبات خاصی که دارد باعث می‌شود که آرایش بر روی صورت ماندگاری و تازگی خود را برای مدت زمانی طولانی‌تر حفظ کنند.