در حال نمایش 4 نتیجه

معرفی بهترین ابزار کاشت ناخن سالنی

.

ابزار کاشت ناخن

خرید فن زیر دست کاشت ناخن

از ابزارهای ضروری و اولیه در زمینه کاشت ناخن انواع فن زیر دست است. از این دستگاه برای از بین بردن گردهایی که از سایش ناخن ها به وجود می‌آید، استفاده می‌کنند. علاوه بر این باعث خنک تر شدن محیط کار و عرق نکردن فرد در هنگام کار بر روی ناخن ها می‌شود. فن کاشت ناخن در مدل ها و طراحی های مختلفی متناسب با نیازهای مشتریان تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در هنگام خرید فن کاشت ناخن حتما به این نکته توجه لازم را داشته باشید که از پارچه‌ای مقاوم و قابل شستشو ساخته شده باشد تا بتوانید پس از هربار مصرف از آن عمل ضدعفونی کردن را برای این دستگاه انجام دهید تا بتوانید از این طریق رضایت مشتریان خود را جلب کنید.

ابزار کاشت ناخن

خرید قلم طراحی ناخن

اگر در زمینه طراحی و زیبایی ناخن فعالیت دارید، یکی از ابزارهای کاربردی و راهبردی برای شما که به صورت حرفه‌ای کار می‌کنید، قلم طراحی ناخن است. برای رنگ آمیزی و طراحی های خاص نیاز به قلم های ویژه است که از موهایی با جنس خاص و ظرافت برخورداراند. برندها و شرکت های مختلفی در بازار وجود دارند که به تولید این نوع قلم ها پرداخته و این محصول را در ابعاد و ظرافت های متفاوت تولید و به بازار عرضه می‌کنند. هنگام خرید قلم طراحی ناخن حتما به این نکته توجه داشته باشید که قلم مورد نظر از دسته‌ای متناسب با دستان شما برخوردار باشد تا هنگام کار طولانی مدت با آن به دستان شما آسیبی وارد نشود.

ابزار کاشت ناخن

معرفی قلم پلی ژل ناخن

یکی از مراحل کاشت ناخن پخش کردن ژل مخصوص بر روی سطح ناخن های اصلی است. برای دقت عمل و زیبایی بیشتر در هنگام پخش این ژل از قلم موهایی خاص و ظریف استفاده می‌شود تا ژل مخصوص بر روی سطح ناخن کاملا پخش شود و اثری که موجب عدم زیبایی آن باشد، باقی نماند. این محصول مخصوص افراد حرفه‌ای در زمینه کاشت و طراحی ناخن است که به دقت عمل بیشتری نسبت به دیگران نیاز دارند. قلم پلی ژل ناخن را می‌توانید از فروشگاه های معتبر فروش لوازم آرایشی تهیه کنید.

ابزار کاشت ناخن

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ

خرید لوازم آرایش ناخن