نمایش 1–30 از 119 نتیجه

خرید عطر و ادکلن

عطر و ادکلن یکی از مهمترین لوازم آرایشی بهداشتی در استفاده های روزمره به حساب می رود. همانطور که میدانید داشتن یک رایحه بسیار عالی و خوشایند بسیار دارای اهمیت است. زمانی که شما تمام مدت در محل کار، سالن ورزشی ، مهمانی ها و در قرارهایتان خوشبو باشید، تاثیر بسیار زیادی بر روی افکار دیگران از خودتان میگذارید. باعث می شوید در ذهن دیگران به عنوان فردی شیک و مرتب به نظر برسید و همیشه از تمیزی شما سخن بگویند.

قیمت عطر و ادکلن

به طور کلی نرخ و هزینه محصولات بهداشتی نظیر عطر و ادکلن ارتباط مستقیمی با برند تولید کننده آن و یا صادر کننده اسانس ادکلن ها دارد، که فروشگاه اینترنتی نازی رخ ارائه دهنده انواع ادکلن مردانه و ادکلن زنانه مورد نظر شماست. ازین جهت عطر های مختلف دارای قیمت های متفاوتی هستند. به طبع هر آنچه کیفیت اسانس به کار رفته بالاتر باشد و مقدار الکل آن کمتر باشد، عطر شما از کیفیت عالی و ماندگاری بسیار بالا برخوردار است.

عطر و ادکلن

عطر و ادکلن

معیار های مورد نظر در انتخاب خرید ادکلن مردانه

ممکن است برای شما سوال شود که برای انتخاب یک عطر و یا ادکلن با کیفیت و یا تشخیص اورجینال بود آن باید چه ملاک هایی را مدنظر قرار دهیم. همانطور که بالاتر گفته شد محصولات اسانس دار مانند انواع مختلف عطر، در مواردی مانند ماندگاری، میزان پخش بو، میزان غلظت و … با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند.

خریداران عزیز بسته به آنچه از یک ادکلن انتظار دارند می‌توانند محصولات را با یکدیگر مقایسه و در نهایت آنچه مناسبشان است را خریداری کنند. گاهی مشتریان خواستار پخش بو بیشتر هستند و گاهی ماندگاری عطر برایشان بسیار مهمتر است. بنابراین انتخاب یک ادکلن مناسب برایتان بستگی به معیار های مورد نظرتان دارد.

سوالات متداول

  • بهترین فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن چه نام دارد ؟

فروشگاه اینترنتی نازی رخ یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی فروش انواع مختلف عطر و ادکلن در سراسر ایران است.

  • فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن ارزان کدام است ؟

از بهترین فروشگاه‌های فروش عطر و ادکلن قیمت مناسب در ایران فروشگاه اینترنتی نازی رخ می‌باشد که انواع عطر و ادکلن باکیفیت را با قیمت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

  • فرق عطر و ادکلن چیست ؟

تفاوتی که در بین عطر و ادکلن‌های موجود در بازار وجود دارد درصد الکل به روغن معطر و خالص آن‌ها است. که در یک تقسیم‌بندی به 4 دسته تقسیم می‌شوند که هر کدام به ترتیب شامل 40،20،15،7 درصد عصاره خالص و معطر هستند.

  • قیمت ادکلن اصل چند است ؟

به دلیل وجود نوسانات بسیار در بازار نمی‌توان قیمت مشخصی برای این محصول تعیین کرد چراکه بعضی از این ادکلن‌ها وارداتی بوده و با نرخ ارزهای متفاوتی قیمت گذاری می‌شوند.

  • خرید ادکلن اصل از دیجی کالا چگونه است ؟

برای خرید ادکلن اصل ابتدا باید برند و رایحه و زنانه مردانه بودن عطر موردنظر خود را در نظر بگیرید و سپس با توجه به انتخاب خود به دنبال قیمت و خرید ادکلن اصل بگردید.

  • قیمت ادکلن اصل مردانه چقدر است ؟

برای تعیین قیمت این نوع ادکلن‌ها ابتدا باید رایحه و برند موردنظر خود را انتخاب کنید و سپس به میزان درصد الکل موجود در آن ادکلن نیز توجه داشته باشید و در مرحله آخر با توجه به برند موردنظر قیمت ادکلن انتخابی خود را جستجو کنید.

  • پیج عطر و ادکلن کدام است ؟

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه فروشگاه اینترنتی نازی رخ در شبکه‌های اجتماعی مختلف انواع متنوع عطر و ادکلن زنانه و مردانه را مشاهده و خرید کنید.

  • ده عطر برتر مردانه چیست ؟

در بین رایحه‌های عطر و ادکلن و اسپری بدن‌های موجود در بازار رایحه‌های اینوکتوس، دانهیل آبی، کرید اوونتوس، پریزدنت، لجند، تام فورد، بلک افغان و … جز برترین رایحه2های عطر مردانه هستند.