در حال نمایش 16 نتیجه

خرید ابزار مانیکور و پدیکور

ابزار مانیکور و پدیکور از جمله وسایلی هستند که برای زیباتر کردن ناخن‌های دست و پای خود به ان‌ها احتیاج خواهید داشت. ناخن‌ها نقش بسیار مهمی در زیبایی و نشان دادن سلیقه شما دارند. از این رو اگر می‌خواهید اراسته و مرتب جلوه کنید باید به زیبایی این اعضا توجه کافی نشان دهید. مانیکور و پدیکور بهترین راه برای مرتب و زیبا کردن ناخن‌های دست و پا هستند. البته مانیکور و پدیکور ابزار مخصوصی دارند که باید با آن‌ها اشنا باشید. اگر نمی‌خواهید خودتان این کار را انجام دهید می‌توانید برای دریافت خدمات مانیکور و پدیکور به سالن‌های زیبایی و ارایشی مراجعه کنید.

از جمله ابزار مانیکور و پدیکور می‌توان به قیچی و ناخن گیر، پد لاانگشتی، سنگ پا، سوهان، بافر ناخن، نیپر، و همچنین پوشر کوتیکول اشاره داشت. هر یک از این ابزار کاربرد و نحوه استفاده خاص خود را دارند که باید با آن‌ها آشنایی کامل داشته باشید. برای خرید انلاین بهترین ست ابزار مانیکور و پدیکور می‌توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی و بهداشتی نازی رخ مراجعه کنید. با خرید از نازی رخ می‌توانید از کیفیت بالای محصولات و قیمت عالی آن‌ها اطمینان کامل داشته باشید.

خرید ابزار مانیکور و پدیکور

معرفی ابزار مانیکور و پدیکور

همانطور که می‌دانید ناخن‌ها سهم زیادی در زیبایی دستان شما دارند. ناخن‌های نامرتب می‌توانند عدم توجه شما به بهداشت فردی و اراستگی را نشان دهند. از این رو مراقبت از ناخن‌ها به یکی از امور بسیار مهم تبدیل شده است. مانیکور و پدیکور از جمله کارهایی است که می‌توانید برای مراقبت از ناخن‌های دست و پا و زیبایی آن‌ها انجام دهید. مانیکور به مرتب کردن ناخن‌های دست، و پدیکور به مرتب کردن ناخن‌های پا گفته می‌شود. مانیکور و پدیکور هر یک نیازمند ابزارهای مخصوص خود هستند. اگر می‌خواهید کار مانیکور و پدیکور را در خانه انجام دهید باید ابزار آن‌ها و کاربرد هر یک را به درستی بشناسید. در ادامه به معرفی ابزار مانیکور و ابزار پدیکور پا می‌پردازیم:

محتوا مرتبط: مانیکور و پدیکور چیست؟

ناخن گیر و قیچی

قیچی و ناخن گیر از جمله رایج‌ترین ابزار موجود برای مراقبت از ناخن‌ها و مرتب کردن آن‌ها هستند. با استفاده از این رو ابزار می‌توانید ناخن‌ها را تا هر اندازه که می‌خواهید کوتاه و مرتب کنید.

ناخنگیر اومودا 3001 - 27

ناخنگیر اومودا 3001 – 27

سوهان

سوهان از دیگر وسایلی است که در هر خانه‌ای یافت می‌شود. از سوهان برای شکل دادن به ناخن‌ها استفاده می‌شود. برخی از ناخن‌‌کارها در سالن‌های ارایشی برای فرم دادن به ناخن‌ها و صاف و صیقلی کردن آن‌ها از سوهان‌های برقی استفاده می‌کنند. شما می‌توانید انواع سوهان و دیگر ابزار مانیکور و پدیکور را از فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی بهداشتی نازی رخ تهیه کنید.

سوهان ناخن آلپینا مدل P38

سوهان ناخن آلپینا مدل P38

بافر ناخن

از بافر ناخن برای درخشان و براق کردن سطح ناخن‌ها استفاده می‌شود. بافر ناخن ظاهری شبیه سوهان یا سنباده داشته و در بسیاری از فروشگاه‌های لوازم ارایشی بهداشتی یافت می‌‌شود. می‌توانید از بافر برای درخشان و براق کردن سطح ناخن پس از استفاده از سوهان استفاده کنید.

پوشر کوتیکول

کوتیکول به پوست‌های اضافی اطراف ناخن گفته می‌شود. معمولاً در مانیکور و پدیکور این پوست‌های اضافی برداشته می‌شوند. پوشر کوتیکول وسیله‌ای قاشقی شکل است که کوتیکول ناخن‌ها را به عقب رانده و پوسته اضافی در قاعده ناخن‌ها را حذف می‌کند. بهتر است پیش از استفاده از این وسیله از محلول از بین‌برنده کوتیکول استفاده کنید تا نتیجه بهتری دریافت کنید.

عقب زن ناخن سالن

عقب زن ناخن سالن هلوگرامی

نیپر

از دیگر ابزار مانیکور و پدیکور نیپر است. نیپر نوعی قیچی مخصوص است که برای بریدن پوست و گوشت اضافی در اطراف ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این وسیله نیازمند دقت و مهارت بالایی است. در صورت استفاده نادرست از نیپر ممکن است به انگشت‌های خود آسیب رسانده و موجب خونریزی شوید. برای خرید انواع نیپر و دیگر ابزار مانیکور و پدیکور می‌توانید به فروشگاه اینترنتی نازی رخ مراجعه کنید.

گوشت گیر ناخن نوپو

گوشت گیر ناخن نوپو

سنگ پا

سنگ پا از دیگر وسایلی است که همه با آن آشنایی دارند. از سنگ پا برای پدیکور استفاده می‌شود. با استفاده از این وسیله می‌توانید پوست سخت و خشن کف پا را پس از خیس خوردن در آب از بین ببرید. استفاده از سنگ پا نه تنها موجب زیبایی بیش‌تر پاهای شما می‌شود، بلکه سلامتی این اعضا را نیز افزایش می‌دهد.

پد لاانگشتی

ممکن است شما نیز برای لاک زدن به ناخن‌های پای خود با مشکل مواجه شده باشید. پد لاانگشتی می‌تواند میان ناخن‌های پا قرار گرفته و آن‌ها را از یکدگیر جدا کند. بدین ترتیب می‌توانید به راحتی و بدون نگرانی از خراب شدن لاک خود ناخن‌های خود را پدیکور کنید.

خرید آنلاین بهترین ست مانیکور و پدیکور

خوشبختانه برای تهیه انواع ابزار مانیکور و پدیکور ناچار به گشت و گذار در بازار نیستید. این ابزار معمولاً در پک‌های کامل ارائه می‌شوند. شما می‌توانید انواع ست مانیکور و پدیکور را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی نازی رخ تهیه کنید. با خرید اینترنتی از فروشگاه لوازم ارایشی بهداشتی نازی رخ می‌توانید از کیفیت و قیمت محصولات اطمینان کامل داشته باشید. قیمت ابزار مانیکور و پدیکور در وبسایت نازی رخ از حدود 50 الی 90 هزار تومان موجود است.

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ

خرید لوازم آرایش ناخن