دستگاه بخور صورت دولول سالنی مدل سرد و گرم

۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان
  • وزن: 2000 گرم
  • نوع بخور: گرم و سرد
  • ظرفیت مخزن آب: 2 لیتر
  • منبع انرژی: آداپتور برق
  • مشخصات نمایشگر: لمسی
  • ابعاد: 70x30x100 میلی‌متر

معرفی دستگاه بخور صورت

بخار دادن به صورت یکی از امور مهم در زمینه مراقبت و کمک به بازسازی پوست است. با تابیدن بخار داغ یا سرد به پوست صورت منافذ پوست باز می‌شود و پیوندهای کثیف، چربی و مولکول های مرده انباشته شده را از بین می‌برد. این امر باعث آزاد شدن ناخالصی ها، سلول های مرده پوست و سایر باکتری ها شده که در غیر این صورت در منافذ پوست محبوس و باعث چروک و پیری زودرس در پوست می‌شوند. دستگاه های بخور رومیزی و ایستاده در طراحی های مختلف برای کمک به این امر ساخته شده اند. این دستگاه ها با تبخیر و متمرکز کردن بخار کمک به تابیدن مناسب بخار به سطح پوست می‌شوند. دستگاه بخور صورت در انواع مختلف و برندهای متفاوت تولید و توزیع می‌شوند.

بخور صورت

خرید بخور صورت رومیزی

بخار نه تنها به تمیزی و بازسازی پوست کمک می‌کند بلکه به آبرسانی و افزایش گردش خون، در ناحیه در معرض بخار نیز تاثیر بسزایی می‌گذارد. به همین جهت دستگاه های بخور رومیزی از طرفداران زیادی برخوردار است. این دستگاه ها در مدل های تک لول و دو لول تولید می‌شوند. به دلیل طراحی مناسب و کم حجم، این محصول مناسب برای استفاده خانگی و سالنی شده است. بخور صورت رومیزی به راحتی بر روی میز کنسول شما قرار می‌گیرد و نیاز به محل و محیطی خاص برای استفاده نیست.

بخور صورت رومیزی تک لول

تفاوت سونا بخار صورت رومیزی و بخور صورت رومیزی

سونا بخار صورت در چند ویژگی با بخور صورت رومیزی متفاوت است. از جمله این موارد می‌توان به خروجی بخار آب اشاره کرد. در سونابخار صورت رومیزی قسمت خروجی بخار به صورت محفظه ای متمرکز بوده و در هنگام استفاده از آن مقدار بخاری که با پوست در تماس است بیشتر است. بخور صورت رومیزی دارای لوله ای برای خروج بخار است که میزان تمرکز آن بر روی پوست خیلی کم تر از سونا بخار صورت است. این دو مدل دستگاه در ابعاد تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند و از هر دوی آن‌ها می‌توان در منزل و سالن زیبایی استفاده کرد.

سونا بخور صورت رومیزی

فروش بخور صورت ایستاده سالنی

دستگاه بخور صورت ایستاده سالنی دارای طراحی کاملا متفاوتی نسبت به مدل های رومیزی است. این دستگاه دارای پایه ای بلند است که قسمت بخور در بالای آن قرار دارد. معمولا محل استفاده از این مدل بخور صورت در سالن های زیبایی و کلینیک های پوست و مو و ماساژ است. این دستگاه را در کنار تخت های مخصوص ماساژ و آرایشی قرار می‌دهند. در دو مدل تک لول و دو لول و با برندهای متفاوت تولید می‌شوند. زمانی که برای استفاده از بخور صورت ایستاده پیشنهاد می‌شود بین 4 الی 10 دقیقه است. در همین بازه زمانی پوست شما تمیز و با طراوت می‌شود.

بخور صورت تک لول ایستاده

 

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ

خرید تجهیزات آرایشی