در حال نمایش 2 نتیجه

خرید ناخن مصنوعی

ناخن مصنوعی از جمله وسایل و ابزار ارایش ناخن است که توسط بسیاری از بانوان مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که می‌دانید اراستگی ناخن‌ها و زیبایی ظاهری آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار بوده و می‌تواند سلیقه شما را نشان دهد. از این رو توصیه می‌شود که به بهداشت و زیبایی ناخن‌های خود توجه داشته باشید. بسیاری از بانوان برای این کار کمی ناخن‌های خود را بلند کرده و از انواع لاک ناخن استفاده می‌کنند. اما برخی دیگر به دلایل گوناگون از جمله استحکام ناکافی ناخن‌ها و یا فعالیت‌های روزانه امکان چنین کاری را ندارند. در چنین شرایطی می‌توان از انواع ناخن مصنوعی استفاده کرد. ناخن‌های مصنوعی از مقاومت عالی برخوردار بوده و با چسب مخصوص بر روی ناخن‌های اصلی شما قرار می‌گیرند.

شما می‌توانید هر طرح و رنگی را که می‌خواهید از بازار تهیه کنید. ناخن‌های مصنوعی در انواع رنگ‌ها، شکل‌ها، و با طرح‌های خاص و زیبا طراحی و تولید می‌شوند. فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی بهداشتی نازی رخ انواع ناخن‌های مصنوعی را به همراه چسب مخصوص برای شما عزیزان ارائه کرده است. برای خرید اینترنتی تنها کافیست نام محصول مورد نظر خود را در وبسایت ما جستجو کنید.

خرید اینترنتی ناخن مصنوعی

مرتب بودن و اراستگی ناخن‌ها مسئله‌ای است که می‌‌تواند نظافت شخصی و سلیقه شما را نشان دهد. خوشبتانه بسیاری از افراد به این مسئله اهمیت داده و زمان قابل توجهی را صرف مراقبت از ناخن‌های خود می‌کنند. اما متاسفانه همه افراد زمان کافی برای این کار را ندارند. برخی نیز ناخن‌های مستحکمی نداشته و به صورت مداوم با شکسته شدن ناخن‌هایشان روبرو می‌شوند. در چنین شرایطی می‌توان از روش‌هایی مانند کاشت و یا انواع ناخن مصنوعی ژله‌ای استفاده کرد. ناخن‌های مصنوعی با استفاده از چسب مخصوص بر روی ناخن‌های شما قرار می‌گیرند. این ناخن‌ها از مقاومت خوبی برخوردار هستند و می‌توانند تا روزها بدون هیچ آسیبی دستان شما را زیبا و مرتب نشان دهند.

شما می‌توانید بر روی ناخن‌های مصنوعی انواع طرح‌های دلخواه خود را اعمال کنید. همچنین می‌توانید این محصولات را با طرح‌ها و رنگ‌های آماده نیز خریداری کنید. تفاوتی ندارد که شما رنگ‌های ساده را بخواهید یا طرح‌های پیچیده و امروزی؛ همه این موارد در شکل‌های مختلف در بازار موجود هستند و می‌توانند ناخن‌های شما را به بهترین شکل دیزاین کنند. توصیه ما به شما استفاده از محصولات باکیفیت و قابل اطمینان است. همچنین بهتر است طرز صحیح استفاده از این محصول را به نیز به درستی یاد بگیرید. زیرا استفاده نادرست از ناخن مصنوعی می‌تواند به ناخن‌های شما اسیب رسانده و عوارضی مانند عفونت‌های قارچی در پی داشته باشد.

خرید ناخن مصنوعی دخترانه

ناخن‌های مصنوعی در انواع اندازه‌ها، شکل‌ها، و طرح‌ها در بازار موجود هستند. بسیاری از بانوان از این نوع ناخن‌ها برای شرکت در مجالس و مهمانی‌های بزرگ استفاده می‌کنند. اما برخی دیگر از ناخن مصنوعی به صورت روزمره نیز استفاده می‌کنند. شما می‌توانید این محصولات را در انواع طرح‌های رسمی، ساده، مجلسی، و دخترانه نیز در بازار یافت کنید. سعی کنید از چسب ناخن مصنوعی قوی و مناسب نیز استفاده کنید. هیچکس نمی‌خواهد در میانه روز یا وسط مهمانی یکی از ناخن‌های مصنوعی خود را از دست بدهد! اگر به دنبال انواع شکل‌ها و طرح‌های دخترانه ناخن مصنوعی و چسب مخصوص هستید می‌توانید به فروشگاه اینترنتی نازی رخ مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را تنها با چند کلیک به صورت آنلاین خریداری کنید.

خرید ناخن مصنوعی اکلیلی

اگر شما نیز از طرفداران لاک ناخن هستید حتماً می‌دانید که پاک کردن لاک‌های اکلیلی دردسر زیادی دارد. در این زمان است که می‌توانید با استفاده از ناخن مصنوعی اکلیلی کار خود را راحت کنید. اگر به دلیل فعالیت‌ها و کارهای روزمره نمی‌توانید ناخن‌های خود را زیاد بلند نگه دارید، می‌توانید از انواع ناخن مصنوعی اکلیلی استفاده کرده و در هر زمان که می‌خواهید آن‌ها را از ناخن‌های اصلی خود جدا کنید.

برای جدا کردن ناخن مصنوعی از ناخن‌های خود می‌توانید از روش‌های گوناگونی استفاده کنید. اگر می‌خواهید جدا شدن ناخن‌های مصنوعی به درستی و راحتی انجام پذیرد می‌توانید به ارایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی مراجعه کنید. اما می‌توانید این کار را خودتان نیز در منزل انجام دهید. برای این کار می‌توانید ناخن‌های خود را برای مدتی در استون یا مایع لاک پاک کن قرار داده و سپس با استفاده از سوهان یا نخ دندان ناخن‌های مصنوعی را جدا کنید. سعی کنید این کار را با دقت انجام دهید تا به ناخن‌های اصلی خود صدمه‌ای نزنید.

خرید آنلاین ناخن مصنوعی ساده

بسیاری از بانوان دوست دارند طراحی‌های روی ناخن را خودشان انجام دهند. برای این کار می‌توانید از انواع ناخن مصنوعی ساده موجود در بازار استفاده کنید. این ناخن‌ها هیچ طرح و رنگی نداشته و همانند ناخن‌های طبیعی در اختیار شما قرار می‌گیرند. شما می‌توانید طرح مورد نظر خود را بر روی این ناخن‌ها اعمال کرده و در صورت تمایل پس از مدتی آن‌ها را پاک یا تعویض کنید. برای خرید انواع ناخن مصنوعی بی رنگ، ناخن مصنوعی  قرمز، ناخن مصنوعی طرح دار، و چسب ناخن مصنوعی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی بهداشتی نازی رخ مراجعه کنید.

فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ

خرید لوازم آرایش ناخن