در حال نمایش 5 نتیجه

تیپ ناخن چیست؟

یکی از محصولاتی که به هنگام فکر درباره ناخن‌های مصنوعی احتمال دارد به ذهن شما خطور کند، انواع مختلف تیپ‌های ناخن هستند. این محصول از پلاستیک اکریلیک ساخته شده است و همانند ناخن شما عمل می‌کند. تیپ ناخن را بروی سطح ناخن می‌چسبانند تا پایه‌ای برای استفاده از ژل یا اکریلیک ایجاد کنند. در مدل‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود. در هنگام خرید می‌توانید انتخاب کنید که تیپ ناخن‌ها تمام سطح ناخن‌های شما را بپوشانند یا فقط قسمتی از آن را پوشش دهند.

کاشت تیپ

به روشی که باعث زیباتر شدن ناخن‌ها و ایجاد تغییر خاص در ظاهر انگشتان دست و پا می‌شود، کاشت تیپ می‌گویند که با استفاده از انواع مختلف ناخن مصنوعی و تیپ ناخون صورت می‌گیرد و از محبوب‌ترین تکنیک‌های آرایشگری در بین بانوان به حساب می‌آید.

تیپ کاشت ناخن

تیپ ناخن مصنوعی که برای کاشت ناخن ساخته شده‌اند، باعث بلندتر نشان دادن ناخن‌های شما شده و باعث ضخیم شدن آن‌ها نیز می‌شود. با توجه به این کارایی تیپ‌های ناخن، شما انتخاب‌های بیشتری برای طرح‌ها و برگردان‌های زیبا برای ناخن‌های خود دارید تا به زیبایی دستان خود بیافزایید.

تیپ ناخن نوپو شیری بسته 200 عددی سالنی

تیپ ناخن نوپو شیری بسته 200 عددی سالنی

انواع تیپ ناخن

اگر در زمینه کاشت و زیبایی ناخن به صورت حرفه‌ای و تخصصی فعالیت دارید حتما به انواع تیپ کاشت ناخن حرفه‌ای و با کیفیت و کامل نیازمند هستید. معمولاً تیپ‌های ناخن در دو نوع شفاف و شیری رنگ در بازار موجود هستند. علاوه بر رنگ، بسته‌بندی و تعدادی که در هر بسته قرار دارد نیز متفاوت است. اگر مشتریان زیادی دارید حتما باید تیپ ناخن با تعداد بالا را خریداری کنید تا برای شما مقرون به صرفه باشد. هلال انتهایی هر ناخن تیپ نیز متفاوت است و بستگی به نیاز می‌توانید میزان هلال آن را در هنگام خرید انتخاب کنید. به دلیل وجود سایزهای مختلف ناخن تیپ (تیپ ناخون) درون هر بسته هم می‌توانید برای ناخن‌های پا و هم برای دست‌ها استفاده کنید.

تیپ ناخن

خرید تیپ ناخن تخصصی در سایز های مختلف مناسب تمام انگشتان دست و پا

یکی از محصولات بسیار کاربردی در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی که به صورت تخصصی خدمات مانیکور پدیکور و آرایش و زیبایی ناخن را انجام می‌دهند، مدل‌ها و انواع مختلف ناخن تیپ مصنوعی است. در زیر به چند نمونه پرکاربرد از این محصول اشاره می‌کنیم:

ناخن مصنوعی پا

یکی از انواع مدل‌های ناخن تیپ مصنوعی موجود در بازار نوع ناخن مصنوعی پا می‌باشد. همانطور که از نام این مدل مشخص است مناسب برای استفاده ناخن‌های پا بوده و ابعاد آن به گونه‌ای طراحی و ساخته شده که برای قرارگیری بر روی ناخن‌های پا مناسب باشد و باعث فرم دهی و زیبایی بیشتر ناخن‌های پا شوند.

تیپ ناخن پا

 به دلیل یکی بودن تعداد انگشتان پا و دست تعدادی که درون بسته‌بندی این مدل از تیپ ناخن قرار دارد مشابه ناخن تیپ دست بوده و در این موارد تفاوتی بین این دو نوع تیپ ناخن مصنوعی وجود ندارد. معمولاً افرادی که در زمینه کاشت ناخن و مانیکور پدیکور فعالیت دارند از مشتریان تیپ کاشت ناخن حرفه‌ای پا هستند. به طور کلی ناخن تیپ پا محصولی سالنی بوده و بیشتر در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی که به صورت تخصصی خدمات مانیکور و پدیکور و زیبایی ناخن را انجام می‌دهند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ناخن مصنوعی شیشه ای

ناخن مصنوعی شیشه‌ای یکی از محصولات پرکاربرد آرایشی در زمینه آرایش ناخن‌ها هستند که با توجه به بی رنگ بودن آن‌ها مورد توجه اکثر مانیکور و پدیکور آرتیست‌ها می‌باشند چراکه در هنگام طراحی ناخن و رنگ آمیزی حرفه‌ای باعث ایجاد رفله‌های رنگی مزاحم نمی‌شوند و از زیبایی ناخن‌های کاشته شده نمی‌کاهند.

تیپ ناخن شیشه ای

ناخن تیپ شیشه‌ای یکی از انواع ناخن تیپ مصنوعی از نظر رنگ بندی می‌باشد. این مدل از تیپ ناخن به صورت کاملاً شفاف و شیشه‌ای بوده و برای کاشت بسیار مناسب می‌باشد اما نکته منفی این مدل از ناخن تیپ مصنوعی این است که حتماً باید پس از کاشت از لاک ناخن بر روی آن‌ها استفاده شود، در غیر این صورت ظاهری نامناسب و کاملاً مصنوعی خواهد داشت.

تیپ ناخن سالن شیشه ای بسته 500 عددی

تیپ ناخن سالن شیشه ای بسته 500 عددی

کاشت ناخن با تیپ شیشه ای

یکی از روش‌های آرایش و زیبایی ناخن‌ها تکنیک کاشت ناخن است. در این تکنیک با استفاده از انواع مختلف مدل‌های تیپ ناخن مصنوعی در رنگ‌ها، طرح‌ها و قالب‌های مختلف می‌توان ظاهری زیبا را برای ناخن‌های دست و پا ایجاد کرد. استفاده از تیپ ناخن شیشه‌ای در کاشت ناخن کمک بسیاری به آرایشگر می‌کند تا به طور دقیق جایگذاری ناخن مصنوعی را بر روی ناخن اصلی بررسی نماید. در صورت استفاده از تیپ ناخن مصنوعی شیشه‌ای پس از اتمام فرآیند کاشت ناخن‌ها باید با لاک، طراحی و رنگ آمیزی شوند تا جلوه پیدا کنند.

تیپ ناخن

شماره بندی تیپ ناخن

تیپ ناخن‌های مصنوعی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مناسب برای هر سایز از ناخن انگشت باشند. حال این سایز بندی با استفاده از یکسری شماره به صورت استاندارد مشخص شده است. این شماره‌ها به ناخن کار یا آرایشگری که می‌خواهد عمل کاشت ناخن را انجام دهد، کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان ممکن ناخن مصنوعی مناسب هر انگشت را با سرعت بیشتری پیدا کند. به طور کلی شماره بندی تیپ ناخن به منظور افزایش سرعت عمل کاشت ناخن صورت گرفته است.

عکس تیپ ناخن

تیپ ناخن نوپو شیری بسته 200 عددی سالنی

تیپ ناخن نوپو شیری بسته 200 عددی سالنی

تیپ ناخن سالن شیشه ای بسته 500 عددی

تیپ ناخن سالن شیشه ای بسته 500 عددی

قیمت تیپ ناخن ۱۰۰تایی

برای مشاهده و یافتن قیمت به روز و قیمت نمایندگی برندهای مختلف تیپ ناخن بسته 100 عددی می‌توانید در فروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ نام برند و محصول مورد نظر خود را جستجو نمایید و تیپ ناخن 100 عددی برند موردنظر خود را با قیمت به روز و نمایندگی تیپ ناخن 100 تایی به صورت آنلاین و غیرحضوری در حداقل زمان ممکن خریداری کنید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

قیمت تیپ ناخن ۲۰۰ تایی

مجموعه نازی رخ یکی از تخصصی ‌ترین فروشگاه‌های لوازم آرایشی و خرید لوازم آرایش ناخن در بستر اینترنت می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاه نازی رخ در قسمت جستجو تیپ ناخن 200 عددی را جستجو نمایید تا انواع مختلف و برندهای تولید کننده این محصول برای شما نمایش داده شود. در سایت فروشگاه آرایشی بهداشتی نازی رخ با یک جستجوی ساده می‌توانید قیمت انواع مختلف تیپ ناخن 200 عددی را به صورت آنلاین و به روز مشاهده کنید.

ناخن تیپ مارک سالن بسته 200 تایی

تیپ ناخن سالن شیری بسته 200 عددی

سوالات متداول

  • آیا توضیحات تیپ ناخن نی نی سایت قابل اعتماد است؟

نی نی سایت یکی از سایت‌هایی است که افراد عادی در آن تجربیات شخصی خود را به اشتراک می‌گذارند بنابراین نمی‌توان به عنوان یک مجموعه متخصص در زمینه آرایشی و کاشت ناخن بر روی اطلاعات ارائه شده در این وب سایت اطمینان کرد.

  • تیپ ناخن دیجی کالا چه قیمتی دارد؟

برای اینکه قیمت تیپ ناخن مصنوعی مورد نظر خود را بدست آورید ابتدا باید برند و نوع بسته‌بندی تیپ ناخن را انتخاب نمایید و سپس باتوجه به پارامترهای تعیین شده قیمت کالای موردنظر خود را پیدا کنید.