در حال نمایش 6 نتیجه

کلاه مش چیست؟

 امروزه عمل رنگ آمیزی مو با تکنیک‌های بسیار متنوع و مختلفی انجام می‌شود که نیازمند ابزار و لوازم خاصی برای رنگ آمیزی مو است. کلاه مش یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در زمینه رنگ آمیزی مو بوده و دارای طراحی خاصی می‌باشد. کلاه مش به طور کامل بر روی سر قرار می‌گیرد و با استفاده از قلاب‌هایی خاص مو از بین سوراخ‌های موجود بر روی این کلاه خارج شده و متناسب با نیاز آرایشگر و نوع رنگ آمیزی که مدنظر است، موها جداسازی شده و عمل رنگ کردن مو صورت می‌گیرد.

کلاه مش سالن پروفشنال بنددار

کلاه مش سالن پروفشنال بنددار

انواع کلاه مش

باتوجه به نیازهای جدیدی که آرایشگران برای رنگ کردن مو با استفاده از تکنیک‌های جدید دارند، برندهای مختلف تولید کننده لوازم آرایشی به تولید کلاه مش‌هایی با طراحی‌ها و کیفیت‌های متنوع می‌پردازند. مدل‌هایی نظیر کلاه مش یکبار مصرف، کلاه مش سوزنی، کلاه مش حرفه ای، کلاه مش ژله ای، کلاه مش ایرانی، کلاه مش خارجی، کلاه مش قلابدار و کلاه مش بنددار از جمله مدل‌های کاربردی کلاه مش موجود در بازار نمی‌باشد.

کلاه مش فیشر FISHIER جعبه دار

کلاه مش فیشر FISHIER جعبه دار

کلاه مش یکبار مصرف

این مدل از کلاه مش به گونه‌ای طراحی شده که به صورت یکبار مصرف باشد و پس از هر بار مصرف دور انداخته می‌شود. کلاه مش یکبار مصرف برای رعایت بهداشت فردی در سالن‌های زیبایی بسیار کاربردی بوده و پس از شیوع ویروس کرونا اهمیت استفاده از محصولات یکبار مصرف بسیار بیشتر شده و به همین جهت این نوع از کلاه مش بسیار کاربردی است.

کلاه مش سوزنی

مدل سوزنی کلاه مش یکی دیگر از مدل‌های کلاه مش است که به دلیل داشتن سوراخ‌هایی که فقط می‌توان با استفاده از سوزنی خاص موها را بیرون کشید و متناسب با تکنیک و مدل موردنظر عمل رنگ آمیزی بر روی موها را انجام داد.

کلاه مش حرفه ای

نوع حرفه‌ای کلاه مش مناسب برای آرایشگران و سالن‌داران حرفه‌ای و متخصص بوده که به صورت تخصصی در زمینه رنگ مو با تکنیک‌ها مختلف فعالیت دارند. معمولاً این مدل از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و به همین دلیل قیمت آن نیز از مدل‌های دیگر کلاه مش گران‌تر است.

کلاه مش جگوار جعبه دار ژله ای

کلاه مش جگوار جعبه دار ژله ای

کلاه مش ژله ای

اکثر کلاه مش‌های موجود در بازار به صورت ژله طراحی و تولید می‌شوند تا به راحتی بر روی سر قرار بگیرند و باعث آسیب و آزار فرد نشوند. باتوجه به تنوع برندهای موجود در بازار کلاه مش‌های ژله‌ای نیز در مدل‌ها و تنوع‌های کیفیتی متفاوتی در بازار موجود هستند و در اختیار مصرف کنندگان این محصول پرکاربرد آرایشی قرار دارند.

کلاه مش سالن پروفشنال بندک دار قلاب دار

کلاه مش سالن پروفشنال بندک دار قلاب دار

کلاه مش ایرانی

امروزه باتوجه به گسترش و افزایش تولید محصولات ایرانی در بازار کلاه مش‌هایی که توسط تولیدکنندگان ایرانی طراحی و تولید می‌شوند نیز به چشم می‌خورد. این محصولات دارای کیفیت‌های متفاوتی بوده که باتوجه به برند تولید کننده می‌توان انواع باکیفیت آن را در بازار محصولات آرایشی پیدا کرد. کلاه مش ایرانی کاملاً مرغوب بوده و توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی و وارداتی موجود در بازار را دارد. برندهایی نظیر جی کات از جمله تولید کنندگان کلاه مش ایرانی بحساب می‌آیند.

کلاه مش جی کات جعبه دار

کلاه مش جی کات جعبه دار

کلاه مش خارجی

این نوع کلاه مش توسط برندها و تولیدکنندگان خارج از کشورمان ایران تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌شوند که با توجه به مبدا برند دارای کیفیت‌های متنوعی هستند تا هر مشتری با هر سلیقه و توان مالی بتواند این ابزار کلیدی در زمینه رنگ آمیزی مو را تهیه کند. معمولاً کلاه مش خارجی به دلیل وارداتی بودن و وابستگی که به قیمت ارز دارد دارای قیمت‌های گران‌تری نسبت به نوع ایرانی این محصول هستند. برندهایی نظیر سالن، جگوار، فیشر و … از جمله برندهای تولید کننده کلاه مش خارجی بحساب می‌آیند.

کلاه مش سالن پروفشنال بندک دار قلاب دار

کلاه مش سالن پروفشنال بندک دار قلاب دار

بهترین کلاه مش

یکی از سوال‌هایی که معمولاً اکثر سالن‌داران تازه کار و همچنین افراد عادی مطرح می‌کنند، این است که بهترین کلاه مش باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ پاسخ این پرسش بستگی به مهارت و نیاز آرایشگری که عمل رنگ مو را انجام می‌دهد، دارد اما به طور کلی کیفیت بالای ساخت، خاصیت ژله‌ای و کشسانی مناسب و سوراخ‌هایی با ابعاد مناسب برای خارج کردن مو از جمله پارامترهایی است که باید بهترین کلاه مش داشته باشد.