نمایش یک نتیجه

برف شادی دنی تن مدل بابانوئل

  • ابعاد: 4x4x21 سانتی‌متر
  • وزن: 200 گرم
  • ابزار مهمانی مناسب برای: مهمانی , جشن تولد , شوخی , جشن عروسی , جشن نامزدی

خرید لوازم خانه و آشپزخانه

معمولا محصولاتی که برای جشن‌های تولد و بهداشتی منزل استفاده می‌شوند در دسته لوازم خانه و آشپزخانه قرار می‌گیرند. از محصولاتی مانند انواع برف شادی، سفره یکبار مصرف، ملحفه یکبار مصرف و … در دسته لوازم خانه و آشپزخانه می‌توان نامبرد. حتما در هنگام خرید این محصولات دقت لازم را بر روی مجوزهای تولید و استاندارد و تاریخ انقضاء داشته باشید. بعضی از لوازم خانه و آشپزخانه محدودیت در استفاده کودکان از آن‌ها دارند که حتما باید در هنگام استفاده توجه ویژه‌ای داشته باشید.

برف شادی دنی تن مدل بابانوئل رنگ آبی

معرفی محصولات مناسب خانه و آشپزخانه

محصولاتی مثل انواع لوازم جشن تولد، برف شادی، ملحفه یکبار مصرف و … در دسته محصولات مناسب خانه و آشپزخانه قرار می‌گیرد که با توجه به بخش‌های مختلف موجود در هر فروشگاه چه حضوری و چه غیرحضوری می‌توانید مراجعه و این محصولات را تهیه نمایید یکی از این فروشگاه‌هافروشگاه لوازم آرایشی نازی رخ است که در بین محصولات خود به اراعه محصولات مناسب خانه و آشپزخانه نیز می‌پردازد.

سوالات متداول

  • لوازم خانه و آشپزخانه دیجی کالا چه قیمتی است ؟

برای تعیین قیمت محصولات انتخابی موردنظر خود ابتدا باید برند، نوع، حجم و دیگر پارامترهای محصول موردنظر خود را انتخاب کنید و سپس به جستجوی قیمت آن بپردازید.

  • حراج خانه و آشپزخانه چیست ؟

یک نوع از فروش محصولات مربوط به خانه و آشپزخانه بوده که به صورت محدود و با قیمتی خاص و تخفیف‌های ویژه محصولات موردنظر به فروش گذاشته می‌شوند.