در حال نمایش 8 نتیجه

موپران چیست؟

یکی ابزارهای به شدت کاربردی و موردنیاز در سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها انواع مختلف برس موپران است. این محصول را معمولاً بر روی میز کار هر آرایشگری که در زمینه اصلاح مو فعالیت دارد، خواهید یافت. برس موپران کاربرد زیادی دارد و محدودیتی در استفاده از آن برای آقایان و بانوان وجود ندارد. این محصول کاربردی برای بهتر نشان دادن هنر دست آرایشگران طراحی و ساخته شده است. عملکرد برس موپران همانند جاروی کوچکی است که موهای خرد شده و ریز را از روی پوست دور می‌کند تا فرد احساس ناراحتی نداشته باشد.

موپران آرایشگاهی تایگر TIGER

موپران آرایشگاهی تایگر TIGER

کاربرد موپران چیست؟

برس موپران یکی از ابزارهای کلیدی و مهم در آرایشگاه‌های مردانه و همچنین سالن‌های زیبایی که در زمینه اصلاح و کوتاهی مو سر فعالیت دارند، می‌باشد. از موپران استفاده‌های زیادی می‌توان کرد که در زیر به چند نمونه از کاربردهای مهم این ابزار آرایشگری اشاره می‌کنیم:

  • تمیز و پاک کردن موهای ریز دور گوش و گردن
  • جلوگیری از ایجاد خارش
  • رعایت بهداشت
  • جلوگیری از اتلاف وقت آرایشگر
  • صاف کردن موها در هنگام کوب و اصلاح
  • دور کردن موهای خرد شده از روی لباس و پیشبند
  • تمیز کردن موهای باقی مانده بر روی تیغ ماشین اصلاح و قیچی

انواع موپران چیست؟

برس موپران دارای انواع مختلفی از نظر ظاهری و عملکردی می‌باشد. از نظر عملکردی دارای دو نوع زبر و نرم است که برای تمیز کردن موهای نرم از نوع نرم آن و موهای زبر از روی پوست از نوع زبر آن استفاده می‌شود. برس موپران از نظر طراحی ظاهری و دسته دارای انواع بسیار مختلفی نظیر ایستاده، رومیزی کریستالی، چوبی پایه بلند، بیضی شکل، مستطیلی، رزونال، فینی و … می‌باشد. شما می‌توانید به نیاز و همچنین سلیقه و دیزاین آرایشگاه و محیط کار خود یک نوع یا حتی در مواردی چندین نوع از این برس‌های موپران را خریداری کنید.

موپران آرایشگاهی فافا FAFA

موپران آرایشگاهی فافا FAFA

جنس موپران چیست؟

برس موپران از دو بخش اصلی دسته و قسمت الیافی تشکیل شده است که باتوجه به نوع طراحی و ساختاری که دارند متغیر می‌باشد. معمولاً قسمت دسته از موادی نظیر چوب، پلاستیک، شیشه و در موارد خیلی لوکس از شیشه‌های خاص استفاده می‌شود. بخش الیاف موپران نیز معمولاً از الیاف‌های پلاستیکی مویی شکل یا موی طبیعی با تراکم‌های مختلف ساخته شده‌اند تا باعث آزار و اذیت در هنگام حرکت بر روی سطح پوست نشوند.

موپران خوب چه ویژگی هایی دارد؟

از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام خرید برس موپران خوب به آن توجه داشت نوع طراحی دسته این محصول کاربردی است چراکه در صورت نامناسب بودن آرایشگر در زمان استفاده از آن دچار مشکل شده و ممکن است باعث ناراحتی و خستگی آرایشگر در هنگام کار با این ابزار شود. همچنین قسمت الافی و سر موپران نیز باید دارای موهایی با تراکم کافی و مناسب و همچنین محکم و نرمی مناسب باشد تا در هنگام تماس با پوست به درستی موهای خرد شده را جابه جا کند و باعث ناراحتی فرد نشود.