در حال نمایش 18 نتیجه

خرید خودتراش

از محصولات بسیار کاربردی در زمینه بهداشت فردی و همچنین اصلاح موهای بدن و صورت انواع تیغ سنتی و همچنین دسته تیغ‌های یکبار و چندبار مصرف هستند که در بین آقایان و بانوان مصرف بسیاری دارند. خود تراش‌ها یکی از محصولاتی است که برای استفاده شخصی چه در منزل و چه در سالن‌های زیبایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند و امروزه در بازار برندهای مختلف خارجی و داخلی با انواع مختلف کیفیت‌ها این محصولات بهداشت فردی را تولید و به بازار عرضه می‌کنند و هر فرد با هر نوع نیازی که داشته باشد می‌تواند در بین این تنوع‌ها محصول مورد نظر خود را یافته و خریداری کند.

دسته تیغ اصلاح 508

دسته تیغ اصلاح 508

خرید ژیلت

نام دیگر خود تراش که در بین عموم مردم بیشتر شناخته شده است ژیلت بوده که بیشتر مصرف کنندگان این محصول بهداشت فردی با این نام اقدام به جستجو و خرید این دسته از محصولات بهداشتی می‌کنند. از ژیلت‌ها برای اصلاح موهای صورت و همچنین موهای زائد بدن استفاده می‌شود و در استفاده از آن‌ها برای بانوان و آقایان محدودیتی وجود ندارد. این محصول کاربردی به گونه‌ای طراحی و ساخته شده است که بتوان در منزل استفاده کرد و برای کار با آن نیاز به مهارت ویژه و خاصی نباشد.

خود تراش بیک SENSITIVE

خود تراش بیک SENSITIVE بسته 3 عددی

انواع خودتراش

امروزه باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین روش‌های تولید و طراحی نوین مدل‌های بسیار متنوعی از خود تراش‌ها در بازار به فروش می‌رسند که علاوه بر کیفیت بالا دارای طراحی و رنگبندی‌های متنوعی نیز هستند که متناسب با سلیقه و نیاز هر خانم و آقایی سازگار بوده و هر فردی می‌تواند محصول مورد نظر خود را تهیه کند. امروزه برندهای مختلف مدل‌های متنوعی از انواع خود تراش را تولید می‌کنند و به بازار عرضه می‌شود. از جمله انواع خود تراش می‌توان به مدل‌های خودتراش یکبار مصرف، خودتراش تک تیغ، خودتراش 3 تیغ، خودتراش با قابلیت تعویض تیغ و …. اشاره کرد.

تیغ اصلاح دورکو

انواع ژیلت

همانطور که می‌دانید نام دیگر خودتراش‌ها که در بین عموم مردم معروف است، ژیلت می‌باشد. ژیلت‌ها نیز همانند خودتراش دارای انواع متنوع و برندهای مختلف بوده که می‌توان به ژیلت تک تیغ، ژیلت چندبار مصرف، ژیلت دو تیغ، ژیلت 3 تیغ، ژیلت چند تیغه قابل تعویض و … اشاره کرد.

تیغ اصلاح سنتی تریت Treet بسته 20 عددی

تیغ اصلاح سنتی تریت Treet بسته 20 عددی

ژیلت مردانه

این مدل از انواع ژیلت دارای طراحی و رنگ‌بندی مخصوص آقایان بوده تا بتواند به راحتی نیاز آقایان را بر طرف کند. این دسته از ژیلت‌های مردانه دارای مدل‌های تک تیغ و دو تیغ و چند تیغ قابل تعویض در بازار موجود است و مشتریان این محصولات را به راحتی خریداری می‌کنند.

خود تراش بیک کلاسیک مردانه

خود تراش بیک کلاسیک فلکسی 3 بسته 3 عددی

ژیلت زنانه

ژیلت‌های زنانه دارای رنگ‌بندی و طراحی‌هایی متناسب با سلیقه و نیاز بانوان توسط برندهای مطرح تولیدکننده محصولات بهداشت فردی ساخته و به بازار عرضه می‌شود. این ژیلت‌ها معمولاً به گونه‌ای طراحی می‌شوند که متناسب با پوست بانوان بوده و باعث ایجاد حساسیت و آسیب در هنگام اصلاح نمی‌شوند. ژیلت‌های زنانه همانند دیگر مدل‌های ژیلت موجود در بازار دارای تنوع‌های رنگی و طراحی بوده که باتوجه به نیاز بانوان برای این محصولات در نظر گرفته شده است. معمولاً ژیلت‌های زنانه در مدل‌های تک تیغ یکبار مصرف و چند تیغ چندبار مصرف در بازار موجود می‌باشند.

خود تراش بیک مدل Twin Lady بسته 3 عددی

خود تراش بیک مدل Twin Lady بسته 3 عددی

خرید عمده ژیلت

شما می‌توانید در صورت نیاز به خرید محصولات مربوط به اصلاح موی بدن و بهداشت فردی به صورت عمده بر روی گزینه خرید عمده محصولات بهداشت فردی کلیک نمایید تا بتوانید محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و کلی و با قیمت نمایندگی از فروشگاه نازی رخ تهیه نمایید.

نکات مهم برای بانوان در استفاده از تیغ اصلاح

معمولاً بانوان باتوجه به ساختار فیزیولوژیک ظریف‌تری که نسبت به آقایان دارند از پوست حساس‌تری برخوردارند لذا در هنگام استفاده از تیغ اصلاح و محصولات نظیر آن برای رعایت بهداشت فردی باید توجه داشته باشید که حتماً پوست و موهایی که می‌خواهید اصلاح کنید، مرطوب باشد و همچنین پس از اصلاح از لوسیون بدن مناسب با پوست خود استفاده نمایید تا التهاب و خراش‌های احتمالی پس از اصلاح بر روی پوست ترمیم و بازسازی شود.

مراقبت از پوست بعد از شیو

مراقبت از پوست بعد از شیو

نکات مهم برای مردان در استفاده از تیغ اصلاح

آقایان به دلیل پوست زخیم‌تری که نسبت به بانوان دارند، در هنگام شیو کردن موهای صورت و بدن دچار آسیب‌های پوستی زیادی نمی‌شوند اما یا این حال باید حتما قبل از عمل شیو کردن مقداری پوست و موهای بدن خود را مرطوب نمایند تا به راحتی با استفاده از تیغ اصلاح موهای مورد نظر را حذف کنند. توصیه می‌شود پس از اصلاح از مواد مخصوص افتر شیو مردانه مخصوص انواع پوست استفاده شود تا التهابات ایجاد شده حاصل از عمل شیو کردن ترمیم و بازسازی شوند.

بهترین برندهای تولید کننده تیغ و ژیلت

امروزه باتوجه به برندهای متنوعی که به وجود آمده‌اند در بازار محصولات بهداشت فردی تنوع زیادی در محصولات تیغ و ژیلت ایجاد شده است. از جمله برندهای مطرح در این زمینه می‌توان به بیک، دورکو، تریت، ژیلت، تیغ و … اشاره داشت که از جمله برندهای مطرح کننده محصولات بهداشت فردی در بازار این محصولات به شمار می‌آیند.