"مشتریان عزیز " جهت خرید عمده هماهنگی لازم را بعمل آورید. 09156834469

جهت خرید عمده هماهنگی لازم را بعمل آورید. 09156834469

آموزش کشیدن خط چشم

آموزش کشیدن خط چشم (راهنمای چگونه خط چشم بکشیم)

آموزش کشیدن خط چشم (راهنمای چگونه خط چشم بکشیم)

آموزش کشیدن خط چشم از جمله آرایش هایی است که با ظرافت و دقت خاصی مورد توجه قرار می‌گیرد و در این بین، شما باید به این نیز نکته توجه داشته باشید که برای انجام انواع آرایش مربوط به چشم باید از لوازم مناسب استفاده کنید تا بتوانید بدون مشکل و آسیب خاصی به جذابیت چشمان خود کمک کنید.

متاسفانه برخی از افراد تنها به دنبال قیمت پایین برای خرید لوازم آرایش خط چشم خود هستند که این چنین در کوتاه مدت چه بسا با آسیب های بسیار جدی در قسمت چشمان خود رو به رو شوند و به همین دلیل است که کیفیت لوازم و برند بودن آن اولین نکته و معیار برای خرید این نوع محصول فوق العاده کاربردی شناخته می شود.

برای یاد گرفتن آموزش کشیدن خط چشم صددرصد به ترفندها و شگرد های خاصی نیاز است که افراد بتوانند در سریع ترین زمان ممکن جلوه زیبایی را بر روی چشمان خود به وجود آورند. در این میان، ما قصد داریم تا شما را با ترفند های کشیدن خط چشم به صورت مختصر و مفید آشنا کنیم.

انواع خط چشم

 • خط چشم ماژیکی

آموزش کشیدن خط چشم با موچین

خط چشم از دیرباز کاربرد بسیار ویژه‌ای داشته است، به گونه که در دوران مصر باستان آرایش چشم یکی از رایج ترین آرایش هایی بوده است که حتی آقایان برای بسیاری از مراسمات خود از آن استفاده می کردند. همان گونه که می دانید چشم یکی از اجزاء کلیدی صورت است که صددرصد می‌تواند در زیبایی چهره نقش به سزایی داشته باشد و در این میان، آرایش خط چشم با استفاده از لوازم مناسب می تواند زیبایی چهره انسان را به شکل ویژه ای افزایش دهد.

برای اینکار شما اگر یک سرچ کوتاه در اینترنت داشته باشید، متوجه می شوید که برای کشیدن خط چشمی زیبا در سریع ترین زمان ممکن استفاده از مداد چشم بل تا چه حد می تواند مزایای ویژه ای برای آن دسته از عزیزانی داشته باشد که به دنبال روشی ساده برای کشیدن خط چشم هستند.

دلایل استفاده از مداد چشم

برای انجام آرایش خط چشم توصیه ما به شما این است که تمرکز بالایی داشته باشید و سعی کنید مداد و یا قلم موی مورد نظر خود را دقیقا بر روی خط مژه های خود قرار دهید. این چنین چشمان شما  بزرگتر دیده می شوند و می توان از این روش که به کشیدن بر روی خط مژه اشاره می کند برای جذابیت هرچه بیشتر چشمان با استفاده از یک مداد ساده استفاده کرد.

 اگر مداد مورد نظر را از قسمت رویش در نظر بگیرید و بدون فاصله بین مژه ها حرکت آن را ادامه دهید، جذابیت این نوع آرایش می تواند زیبایی چهره شما را چند برابر نشان دهد. چنان چه به دنبال آرایش غلیظ هستید، از مدادهای چشم رنگ روشن می توانید استفاده کنید،  اما حقیقتا این آرایش خط چشم نمی‌ تواند از چنان مورد توجه قرار گیرد و برای هر نوع مناسبتی گزینه ایده آلی نیست.

راه های درمان عرق بیش از حد زیر بغل، کف دست و پا ؟
ادامه

خط چشم های مایع نیز آن چنان که باید و شاید بازدهی ندارند؛ چراکه پخش شدن آن یکی از دلایل عدم استفاده محسوب می شود و در این بین، تنها استفاده از مداد چشم می تواند گزینه ایده آلی باشد که جذابیت و زیبایی آرایش چشم را چند برابر به نمایش می گذارد.  

استفاده از گوش پاک کن و کانسیلر

برای انجام آرایش خط چشم لازم نیست تا استرس خاصی داشته باشید؛ چرا که در ابتدا به هر حال افراد زیادی هستند که نمی‌توانند آن چنان که انتظار دارند خط چشم مورد نظر خود را  به بهترین حالت ممکن به نمایش بگذارند. در این بین، توصیه ما به شما این است که از یک گوش پاک کن حتما استفاده کنید.

استفاده از گوش پاک کن لحظه ای که به هر دلیلی دستان شما دچار لرزش می‌ شود و خط چشم، اطراف چشم را کثیف می کند، می تواند یک پاک‌کننده ساده به حساب آید تا سیاهی به وجود آمده را با کمک کانسیلر به راحتی رفع نماید. به هر حال شما باید از یک مداد چشم مناسب و خوش قیمت استفاده کنید و با تمرین بسیار خود را به یکی از ماهرترین افرادی که در کشیدن خط چشم تبحر بالایی  پیدا کرده ‌اند تبدیل نمایید.

آموزش کشیدن خط چشم گربه ای

چنان چه آرایش خط چشم گربه ای را شنیده باشید، این نوع آرایش چشم تکنیک خاص خود را دنبال می کند. شما باید برای این نوع آرایش چشم، از شگرد نقطه چین استفاده کنید. این تکنیک برای دوستداران آرایش خط چشم گربه ای یک تکنیک کاربردی به حساب می آید.

 به گونه ای که شما با استفاده از مداد چشم با کیفیت خود یک محدوده خاص را برای خط چشم به همراه دنباله آن به صورت نقطه چین کمرنگ مشخص می کنید. بعد از مشخص کردن به صورت نقطه چین می توانید با استفاده از چند خط چشم تمامی نقطه ها را به یک دیگر وصل کنید و با ظرافت و دقت کامل یک خط چشم گربه ای زیبا را به نمایش بگذارید. این کار به هیچ عنوان کار سختی نیست، تنها باید از یک مداد چشم مرغوب با تمرکز بالا استفاده نمایید.

خط چشم گربه ای امروزه در میان نوجوانان و جوانان بسیار پرطرفدار است و حقیقتا زیبایی این نوع آرایش خط چشم را نمی توان نادیده گرفت. اگر از یک مداد مرغوب چشم استفاده کنید و تکنیک گفته شده را به خوبی رعایت کنید، کشیدن خط چشم گربه ای آن چنان کار سختی نیست.

آموزش کشیدن خط چشم نامرئی

 چنان چه بخواهیم از یکی از مدل های پر طرفدار آرایش خط چشم صحبت کنیم، خط چشم نامرئی می تواند بهترین گزینه باشد. با استفاده از مداد تنها بین مژه ها باید کشیده شوند و این نوع مدل، جزء محبوب ‌ترین مدل هایی است که حتی کشیدن آن بسیار آسان است. شما باید از یک مداد چشم با کیفیت استفاده کنید و با دقت بالا با استفاده از مداد مورد نظر بین مژه های خود را با مداد چشم بکشید، هرچقدر دقت و ظرافت کار شما بیشتر باشد، صددرصد خط چشم مورد نظر جذابیت بیشتری را به خود می گیرد تا مژه ها مشکی و البته پر تر به نظر آیند. سعی کنید، سر مداد مورد نظر را کاملا تیز مورد کاربرد قرار دهید و به هیچ عنوان هیچ گونه فضای خالی را بین چشم و مژه خود باقی نگذارید.  

آموزش سشوار کشیدن در چند گام ساده
ادامه

راهنمای خرید مداد چشم جهت آموزش کشیدن خط چشم

برای خرید مداد چشم جهت انجام آرایش خط چشم باید بدانید که چه نوع مدادی می تواند مناسب چشم شما باشد. به هر حال کشیدن خط چشم که ظریف و ضخیم باشد، آن چنان نمی تواند نکته مهمی برای خرید و انتخاب یک مداد چشم مرغوب باشد.

اصولا مداد چشم هایی که در دسته بندی ضد آب و یا معمولی قرار می گیرند، هر کدام ویژگی ‌های خاصی دارند که شما باید ضمن آشنایی با این ویژگی‌ ها مداد چشم مورد نظر و مناسب خود را انتخاب کنید. امروزه استفاده از مداد چشم روال استفاده بسیار آسان تری نسبت به استفاده از خط چشم مایع دارد. حتی برای ایجاد سایه دودی شما می توانید از مداد چشم به سادگی استفاده کنید.

حقیقتا در بین لوازم آرایشی مداد چشم یکی از لوازم بسیار کاربردی محسوب می‌شود که می تواند جذابیت چشمان فرد را چند برابر به واسطه آرایش خط چشم نشان دهد. امروزه این نوع آرایش بسیار رایج شده است و بدین ترتیب، برای انتخاب یک مداد مناسب باید به استفاده آسان، انعطاف پذیری در حین کار، ضد آب بودن مداد و هم چنین ایمن بودن آن برای آن دسته از افرادی که از لنز استفاده می کنند توجه شود.

مزیت استفاده از مداد چشم

  یکی از دلایل استفاده از مداد چشم ماندگاری بالایی است که شما می توانید برای آرایش خط چشم انتظار داشته باشید. امروزه استفاده از مداد چشم با رنگ بندی خود توانسته تنوع بالایی را برای انتخاب افراد مشخص نماید. زیبایی و جذابیت آرایش خط چشم به واسطه مداد توانسته فروش بالایی را در بازار آنلاین و اینترنتی به خود اختصاص دهد. خط چشم های مدادی ظاهری همانند مداد های معمولی دارند که ما آن ها را می شناسیم.

 اما مداد چشم فاقد سرب است و همین امر برای آن دسته از افراد مبتدی امروز استفاده از مداد چشم را بسیار کاربردی کرده است. حتی آن دسته از آقایانی که به آموزش کشیدن خط چشم علاقه دارند، آسان بودن استفاده از مداد را نسبت به دیگر لوازم آرایشی یک مزیت می دانند و همین امر از جمله دلایل خرید مداد چشم عنوان می شود و همان گونه که گفته شد، ماندگاری مداد چشم اولین و مهم‌ترین دلیلی است که امروزه حتی افراد مبتدی نسبت به خرید آن تمایل بسیار بالایی دارند.  

شما در هنگام خرید مداد چشم احتمالا متوجه قیمت بسیار مناسب با آن با دیگر خط چشم ها شده اید و همین امر می تواند یک دلیل عمده برای استفاده از مداد چشم برای میکاپ چشم به حساب آید. هم چنین حمل مداد بسیار آسان است و می توان به راحتی آن را در درون کیف لوازم آرایشی همیشه حمل کرد.

 اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که همیشه به دنبال زمان کم برای کشیدن خط چشم خود هستید، صددرصد استفاده از مداد می تواند گزینه ای ایده آل و البته مقرون به صرفه ای باشد. شما حتی برای استفاده روزمره خود قادر هستید مداد را بدون هیچ گونه آسیب خاصی مورد استفاده قرار دهید و بدون هیچ گونه حد و مرزی به ماندگاری آن مطمئن باشید.

انواع مژه مصنوعی و راهنمای خرید آن
ادامه

نحوه انتخاب مداد چشم مناسب

  برای انتخاب یک مداد چشم عالی، شما باید به رنگ چشم خود نیز توجه کنید؛ چرا حالت چشم تنها معیار انتخاب مداد چشم نیست. معمولا آن دسته از افرادی که چشمانی با رنگ قهوه ای تیره دارند می توانند از مداد هایی با رنگ های قهوه ای تیره، سیاه و آبی تیره برای آموزش کشیدن خط چشم خود را مورد استفاده قرار دهند.

به این دلیل که فرم چشم به راحتی می‌تواند هماهنگی خود را با رنگ آن به نمایش بگذارد. اما چشم‌ های کهربایی و یا قهوه‌ای روشن استفاده از مداد آبی تیره و یا سبز را می‌توانند انتخابی قابل قبول در نظر بگیرند. قاعدتا چشم ‌های آبی رنگ از مداد هایی به رنگ برنزه بهتر است که استفاده نمایند.

 این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که شما برای انتخاب یک مداد چشم مناسب باید سعی کنید به یک سایت اینترنتی معتبر مراجعه کنید، تا قادر باشید با مشاوره مشاورین سایت، محصول مورد نظر خود را مطابق با خواسته و نیاز خود تهیه و خریداری نمایید. حتی لازم نیست تا در برخی از شرایط مداد مورد نظر ماندگاری آن چنان بالایی داشته باشد که تمام این موارد به نوع استفاده شما بر می گردد.

  پیشنهاد ما برای آرایش مخصوص چشم این است که از مداد های ضدآب و بدون لکه استفاده نمایید؛ چرا که این نوع مداد به راحتی نمی تواند خط چشم را پاک کند و برای آن دسته از افرادی که نمی توانند زمان زیادی را برای تمدید آرایش خود در نظر بگیرند یک گزینه عالی به شما می آید.

 امروزه فروش انواع مداد چشم ضد آب توانسته به خاطر همین ویژگی عالی انتخابی معقولانه با قیمت مناسب به حساب آید. سعی کنید از محصولات ارگانیک استفاده کنید به این دلیل که هر نوع مدادی نمی تواند برای آموزش کشیدن خط چشم مناسب باشد؛ چرا که در طولانی مدت مواد مداد باعث تقویت و یا ریزش مژه نیز می شود و لازم نیست که آرایش چشم را یک فرایند پیچیده در نظر بگیرید؛ چون که اگر تنها از مداد های مناسب استفاده کنید آرایش چشم شما با کم ترین هزینه می تواند جذاب ترین آرایش به حساب آید.

سخن پایانی

ما در این مقاله هر آن چه که لازم بود را در مورد آموزش کشیدن خط چشم بیان کردیم. به هر حال در بین آرایش صورت، میکاپ چشم خود جایگاه بسیار ویژه دارد. شما با انتخاب یک مداد چشم مرغوب و درجه یک از یک سایت اینترنتی معتبر، می توانید در طولانی مدت بدون هیچ گونه آسیب خاصی از این وسیله کاربردی آرایشی به نحو احسن استفاده کنید. توصیه ما این است که سعی کنید خرید انواع خط چشم و خصوصا مداد چشم را از یک فروشگاه اینترنتی معتبر انتظار داشته باشید، تا با خرید عمده حتی این اختیار را داشته باشید که از تخفیفات عالی سایت بهره مند شوید.  

 

5/5 - (2 امتیاز)

3 دیدگاه در “آموزش کشیدن خط چشم (راهنمای چگونه خط چشم بکشیم)

 1. کرمانی گفت:

  عالی بود، ممنون از اطلاعات خوبتون

 2. nasim گفت:

  از سایت خودتون خط چشم ایپکس خریدم، خیلی خوبه، واسه خواهرمم سفارش دادم.

  1. فروشگاه نازی رخ گفت:

   سلام نسیم جان، باعث افتخاره از خدمات ما راضی بودین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من