آموزش رژگونه زدن صورت بیضی
زمان مطالعه: 7 دقیقه

روش استفاده از رژگونه آن چنان که شما فکر می کنید ساده و آسان نیست و نیازمند تکنیک و شگرد های خاصی است که نباید آن را نادیده گرفت. نحوه صحیح رژگونه زدن متناسب با فرم صورت را نباید از یاد برد که بتوان این گونه از انواع رژگونه در برند های گوناگون استفاده کرد.

متاسفانه برخی از افراد با اصول و روش کار آرایشگری آشنایی ندارند و به همین دلیل نمی توانند زیبایی آرایش صورت خود را آن چنان که باید به نمایش بگذارند. صد درصد آرایش صورت زمانی می تواند جذابیت اصلی خود را به نمایش بگذارد که شما بتوانید از رژگونه به نحو احسن استفاده کنید و روش استفاده از آن را به خوبی بشناسید.

رنگ و جنس رژگونه باید به شکلی انتخاب شوند که سازگاری آن با پوست شما به خوبی احساس شود و عدم سازگاری رنگ و جنس رژگونه باعث می شود که شادابی و طراوت لازم را پوست صورت شما بعد از آرایش و استفاده از رژگونه به خوبی نشان ندهد. پوست خشک با رژگونه های کرمی می تواند طراوت قابل توجهی را به نمایش بگذارد.

انواع رژگونه

شما باید در ابتدا انواع این محصول را بشناسید تا بتوانید روش استفاده از رژگونه را به صورت اصولی در نظر بگیرید.

چنانچه پوست خشک و معمولی دارید، بهتر است از رژگونه های کرمی استفاده کنید تا پوست شما بتواند طراوت و شادابی خود را به نحو احسن به نمایش بگذارد و در این بین، رژگونه های با کیفیتی هم چون رژگونه کاکتوس باعث می شود تا شما ماندگاری آرایش خود را به خوبی احساس کنید و در کنار آن اگر پوست شما یک پوست چرب است، انتخاب منحصر به فردی باشد که امروزه حتی به صورت اینترنتی می توان نسبت به خرید این محصول اقدام نمود.

آموزش رژگونه زدن صورت بیضی

روش استفاده از رژگونه برای پوست های روشن نیز شگرد خاصی دارد. شما می‌توانید از رژگونه های ملایم مانند مرجانی روشن استفاده کنید. حتی زیرسازی آرایش شما باید یک بافت کاملا مرطوب داشته باشد تا قادر باشید یک ظاهر طبیعی را بعد از آرایش صورت به نمایش بگذارید. کمرنگ بودن رژگونه برای پوست های روشن و استفاده روزمره جزء مهم ترین و کلیدی ترین نکته هایی است که نباید از آن غافل شد که می توانید از انگشت و براش های آرایشی در این زمینه استفاده کنید. چنانچه شما بیش از حد از این محصول استفاده کنید، زیبایی آرایش نمی تواند به درستی به نمایش در بیاید.

روش استفاده از رژگونه برای پوست های متوسط نیز این گونه است که باید از رژگونه پودری استفاده کنید. معمولا رنگ های صورتی تیره و ارغوانی می تواند انتخاب مناسبی باشد. بانوان عزیز باید بدانند که در هنگام لبخند زدن استفاده از رژگونه می‌توانند نتیجه کار را بسیار قابل قبول تر نشان دهد.

رنگ های آلبالویی به هیچ عنوان برای پوست هایی که سبزه هستند نمی توانند انتخاب درستی باشند؛ چرا که چهره افراد را بسیار پف آلود نشان می دهد. این نکته را به خوبی بخاطر بسپارید که انتخاب رنگ مناسب رژگونه صد درصد می‌تواند رنگ پوست آرایش صورت افراد را زیباتر نشان دهد. معمولا رنگ های تیره ارغوانی و البته براق نارنجی و آجری می تواند طراوت پوست های تیره را به خوبی تثبیت کند و بهتر است از یک فرچه رژگونه به شکل کامل بر روی گونه ها استفاده گردد. اما آرایش دخترانه نیز این چنین است که استفاده از رژگونه را با یک زاویه بالای گوش انجام دهند.

لولایت چیست؟ تفاوت هایلایت و لولایت
ادامه

اهمیت رنگ مو در انتخاب رنگ رژگونه

روش استفاده از رژگونه همان گونه که گفته شد به تکنیک‌های خاصی نیاز دارد. اما شما باید این نکته را بخاطر بسپارید که رنگ پوست و رنگ مو صد درصد می تواند به انتخاب رنگ رژگونه کمک کند. رنگ موهایی که تناژ قرمز دارند، رژگونه صورتی و یا گلبهی گزینه مناسبی است و برای رنگ موهای بلوند قهوه ای روشن و یا کرم می تواند انتخابی ایده آل باشد. متاسفانه برخی از بانوان به این نکات توجه ندارند و به همین دلیل است که نمی توانند به نحو احسن از انواع برندهای گوناگون استفاده کنند. حتی برخی از افراد با خرید با کیفیت ترین برندها باز هم رضایت کامل ندارند به این دلیل که به این نکات کلیدی و البته ریز هیچ گونه توجهی ندارند.

آگاهی نسبت به فرم صورت قبل از انتخاب رژگونه

نحوه روش استفاده از رژگونه با توجه به فرم های مختلف صورت امکان پذیر است. معمولا آن دسته از افرادی که فرم صورت مربعی دارند، بهتر است یک بند انگشت بالاتر از لب باشد. اما برای صورت های گرد کمی زاویه سازی برای استفاده از رژگونه فکر بدی نیست.

چنانچه فرم صورت شما مستطیلی و کشیده است، بهتر است روش استفاده از رژگونه را برای قسمت مرکزی سیب گونه باید در نظر بگیرید که بتوانید زیبایی و آراستگی آرایش صورت را به نمایش بگذارید. فرم صورت های قلبی و الماسی نیز با توجه به این که شبیه یکدیگر است، قسمت زیر گونه برای استفاده از رژگونه مناسب است که در امتداد خط بینی و زیر گونه ها برای رژگونه استفاده شود و با توجه به موارد گفته شده روش استفاده از رژگونه کار سختی نیست.

نحوه استفاده از رژگونه برای انواع فرم صورت

روش استفاده از رژگونه برای صورت های لاغر و تپل کاملا با یک دیگر متفاوت است؛ چرا که برای صورت های لاغر شما باید با دهان بسته یک حالت لبخند را در نظر بگیرید و سپس با استفاده از یک عدد برس رژگونه را به سمت گوش خود امتداد دهید. معمولا آن دسته از افرادی که صورت تپل و به قول معروف پر تری دارند لب های خود را غنچه  می کنند و سپس با استفاده از یک برس پهن و نرم برآمدگی گونه خود را به سمت بالا و تا نزدیک چشم های خود امتداد می دهند.

این چنین است که نحوه صحیح رژگونه زدن را می توان به نمایش گذاشت. این نکته کلیدی را در نظر بگیرید که رژگونه جزء مراحل پایانی آرایش صورت است و سعی کنید همیشه از برس های با کیفیت برای بالا بردن سبک آرایش خود استفاده کنید.

توصیه ما به شما این است که از رژگونه کاکتوس برای بالابردن هر چه بیشتر کیفیت آرایش خود استفاده کنید و از پد و یا پنبه آرایشی استفاده نکنید به این دلیل که برس های مخصوص برای رژ گونه پودری گزینه مناسبی به شمار می آید که شما بهتر است برس را با پودر رژ گونه ترکیب کنید و از همان ابتدا با چند ضربه کوچک پودر اضافی را از روی برس جدا کنید. 

تثبیت کننده آرایش یا فیکساتور چیست و چگونه استفاده می شود؟
ادامه

نحوه استفاده از برس رژگونه

معمولا روش استفاده از رژگونه این چنین است که از اطراف چشم به سمت پایین با استفاده از برس می توانید از رژگونه استفاده نمایید. اما اگر شما از رژ گونه‌های کرمی و آجری استفاده می کنید بهتر است از قلم موی مخصوص نیز برای آرایش صورت خود غافل نشوید که در اینجا شما حتی با استفاده از انگشت و یا پد آرایشی نیز می توانید از رژگونه استفاده نمایید و همیشه تنها با استفاده از دستمال کاغذی سعی کنید و اضافه آن را از روی صورت خود پاک کنید.  

متعادل سازی صورت با استفاده از رژگونه

برای متعادل سازی چهره صد درصد استفاده از روغن های مناسب با برندهای باکیفیت می تواند انتخاب مناسبی باشد. رنگ های روشن باعث می ‌شود تا بینی کوتاه تر و رنگ های مات باعث کشیده تر دیده شدن بینی می شود و برای متعادل سازی چهره بهتر است روش استفاده از رژگونه برای صورت های گرد به گونه ای است که باید رژگونه را به سمت داخل استفاده کنید و حتی در انتخاب نوع رژگونه نیز دقت زیادی داشته باشید. برای صورت های ذوزنقه  قسمت فک می تواند چهره را بسیار متعادل تر نشان دهد.

دلیل استفاده از رژگونه

راز های زیادی برای استفاده از رژگونه وجود دارد که شما اگر با رازهای جادویی آشنا باشد صددرصد جذابیت بیشتری را بعد از آرایش خود می توانید به نمایش بگذارید. معمولا آن دسته از افرادی که پوست خشکی دارند از رژگونه های مایع بهتر استفاده کنند و برای آرایش های لایت پودرهای براق گزینه ایده آلی است و در این میان، بهتر است هماهنگی رنگ رژگونه با سایه و رژ لب را نیز از یاد نبرید.

معمولا رژگونه های مات و براق برای دوام و ماندگاری رژ گونه تاثیر بسزایی دارند. گونه های تخت ت با رژگونه گلبهی بسیار جذاب تر است. اما اگر فرم صورت شما لاغر است سعی کنید رژ گونه را به حالت نیم دایره استفاده کنید. و روشنی بیشتری را برای صورت خود باقی بگذارید. رژگونه هایی که رنگ تیره دارند، برای افراد چاق گزینه ایده آلی است و استفاده از فیکساتور برای دوام و ماندگاری هر چه بیشتر رژگونه کند انتخاب مناسبی به شمار می‌ آید.  

نحوه استفاده از برس در رژگونه

توصیه ما به شما این است که برای استفاده از رژگونه هیچگاه برس خود را پرنکنید؛ چرا که این چنین فرم گونه بسیار پر رنگ و خط دار مشخص می شود و قبل از کشیدن برس بر روی گونه سعی کنید، اضافه پودر را از بین ببرید و سپس پودر را از سمت بالا به سمت استخوان گونه امتداد دهید. نحوه استفاده از رژگونه این گونه است که باید آن را بر روی سیب گونه قرار دهید.

اما مادامی که احساس می کنید رژگونه را با مقدار زیادی استفاده کرده‌اید می‌ توانید از یک پودر شفاف کننده برای کمرنگ تر کردن رژگونه خود استفاده کنید. هم چنین آرایش خود را تکمیل شده در نظر بگیرید. سعی کنید در هنگام استفاده از ضد آفتاب و کرم پودر از دو رنگ رژگونه نزدیک به یکدیگر استفاده کنند که البته رژگونه کمرنگ تر را با استفاده از یک عدد برس گرد و نرم از کنار بینی شروع کنید و تا نزدیکی گوش امتداد دهید. این و سپس بعد از آن از رژگونه پررنگ ‌تر با حالت ۷ گرد به صورت رفت و برگشتی استفاده کنید.  

راهنمای خرید لوازم کراتینه مو + همراه با عکس و قیمت
ادامه

فروش اینترنتی رژگونه

برای خرید رژگونه کاکتوس شما می توانید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر نسبت به خرید این محصول با کیفیت استفاده کنید و سپس با توجه به روش استفاده از رژگونه آرایش خود را تکمیل به نمایش بگذارید. چنان چه شما از برند های معتبر این چنینی استفاده نکنید حتی سلامت پوست شما به شدت مورد آسیب قرار می گیرد که به هیچ عنوان به نفع شما نیست و علاوه بر اتلاف هزینه باید از روش های درمانی خاصی برای بازگرداندن سلامت پوست خود استفاده کنید.

سعی کنید برای خرید این نوع محصولات به کیفیت و سپس قیمت توجه کنید، به این دلیل که قیمت تضمین کننده استفاده محصول در طولانی مدت است.

ما در فروشگاه آرایشی و بهداشتی نازی رخ با تجربه فعالیت چندین ساله در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین فروش عمده محصولات آرایشی و بهداشتی در تهران به شما پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از مشاوره‌های رایگان خرید عمده لوازم آرایشی و محصولات آرایشی اصل، اولین گام‌ ورود به بازار لوازم آرایشی بهداشتی اصفهان را بردارید، برای اطلاع بیشتر و تکمیل فرم مربوط به خرید عمده لوازم آرایشی اصل به صفحه خرید عمده لوازم آرایشی اصل در سایت نازی رخ مراجعه کنید.

امیدواریم که حداکثر استفاده ممکن از این مقاله آموزشی در زمینه آرایشی و بهداشتی را برده باشید، در صورت تمایل می‌توانید برای مشاهده محصولات آرایشی نظیر رنگ موی دنی وان و خرید پودر دکلره دنی وان، خرید اکسیدان دنی وان، خرید پایه سشوار ایستاده، پایه سشوار رومیزی، سشوار سالنی، قیچی کات و پیتاژ و دیگر محصولات سالنی و آرایشگاهی از شرایط فروش ویژه فروشگاه آرایشی نازی رخ استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید انواع ادکلن مردانه و ادکلن زنانه و همچنین اسپری بدن زنانه و اسپری بدن مردانه اصل را در سایت نازی رخ مشاهده، مقایسه و به صورت عمده خریداری کنید.

همچنین می‌توانید کاتالوگ رنگ موی دنی وان را با مراجعه به وب سایت نازی رخ مشاهده و به طور مستقیم به صورت فایل PDF دانلود و استفاده نمایید.

فروشگاه آرایشی نازی رخ، نمایندگی محصولات دنی وان و سالنی در مشهد

سخن پایانی

ما در این مقاله هرآن چه لازم بود را در مورد روش استفاده از رژگونه برای شما بیان کردیم. چنان چه شما از روش های تکنیکی و قاعده مند استفاده نکنید هیچ برندی نمی تواند جذابیت آرایش صورت شما را به نمایش بگذارد. توجه به ارگونومی صورت، رنگ پوست، رنگ مو و… صددرصد می توانید به کیفیت سبک آرایش شما به شکل ویژه ای کمک کند.

هم چنین با خرید از یک مجموعه معتبر اینترنتی صد درصد خرید شما می تواند یک خرید مقرون به صرفه و کمتر از بازار فیزیکی باشد که حتی خرید عمده نیز با قیمت بسیار مناسبی امکان پذیر است و کافیست تنها قبل از خرید با کارشناسان مجموعه نیز در ارتباط باشید تا این چنین کیفیت خرید خود را بالا ببرید. سعی کنید از برند های معتبر هم چون کاکتوس بری خرید انواع محصولات آرایشی هم چون رژ گونه استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش رژگونه زدن صورت بیضی

سبد خرید
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من